Tasuta saatmine al. 50€ tellimusest

Kiire tarne pakiautomaatidesse üle eesti

browmaniac ripsmed kulmud
lash lift koolitus tooted komplekt

Lash Lift: Rohkem kui lihtsalt emulsioonid

Saan pea igapäevaselt postkasti küsimuse, mis oma sisult kordub ikka ja jälle: “Milline lash lifti emulsioon on kõige parem?” või “Soovita head lash lifti toodet!”. Sellele ei ole lihtsat vastust. Kõige ilusama koolduvuse ja efekti saavutamise saladus peitub sügavamal kui lihtsalt emulsioonide valikul. Järgnevalt selgitangi miks eduka lash lifti taga on palju rohkem kui vaid hea toode.

 

Kliendi analüüs

Ilusa lash lifti tulemuse teekond algab kliendi põhjalikust analüüsist. Ripsmete lamineerimisel tuleb arvesse võtta kliendi silmakuju, silmalaugude tüüpi ja ripsmete tüüpi. Vahel ka teatud erisusi ja eripärasid. Iga klient on erinev, tema ripsmed on unikaalsed ja see mängib suurt rolli lõpptulemuse saavutamisel.

 

Silikoonpatjade valik ja kasutamine

Erinevate silikoonpatjade tundmine ja nende õige kasutamine on järgmine oluline samm. Lash lifti tegijal tuleb teada, milliseid silikoonpatju kasutada erinevatel ripsmetüüpidel, silmakujudel, silmalaugudel ja millist tulemust ehk efekti iga silikoonpadi pakub. Ei ole nii, et kõik silikoonpadjad sobivad kõikidele. Näiteks round tüüpi silikoonpatju ei kasutada juba naturaalselt kooldus ripsmetele, sest suure tõenäosusega lõppeb see ripsmete ülekoolutamisega. Millal milliseid silikoonpatju kasutada loe siit.

 

Ripsmete liimimine

Ripsmete õige liimimine silikoonpatjadele kannab samuti võtmerolli. Õige pinge silikoonpadjale liimimisel ja ripsmete korrektne eraldamine on olulised, et saavutada soovitud tulemus. Kui liimida ripsmed silikoonpatjadele lohakalt, ei eralda neid korralikult, pinge on ebaühtlane, siis ei tasu ka loota häid tulemusi.

 

Keemilised ained ja nende mõju

Tehnik peab samuti olema teadlik kasutatavate keemiliste ainete mõjust. Kui ei saada päris täpselt aru mida teeb ripsmetes olevate sidemetega koolutav emulsioon (step 1) ja mida fikseeriv emulsioon (step 2), siis on jällegi raske pakkuda kliendile kaunist lash lifti tulemust. Ka tuleb aru saada, kuidas temperatuur mõjutab emulsiooni toimet.

 

Emulsioonide pealekandmise erinevad tehnikad

Lash lifti emulsioonide (või vedelike, kuidas keegi neid nimetada soovib) pealekandmiseks on palju erinevaid tehnikaid, igaüks neist annab erineva tulemuse, mille juures mängib muidugi olulist rolli ka valitud silikoonpadi. Oskus valida õige tehnikat vastavalt kliendi vajadustele on täpselt sama oluline, kui eelnimetatud sammud eduka lash lifti suunas.

 

Õige ajastus

Teadmised õige emulsiooni ajastuse kohta on lausa hädavajalikud. Kui kaua emulsioone ripsmetel hoida on üks kriitilisemaid probleeme, millega tehnikud igapäevaselt hädas on. Hoides emulsioone peal liiga vähe, ei saa te soovitud efekti või ei jää tulemus püsima. Kuid hoides neid peal liiga kaua, siis töötlete ripsmed üle ning tulemuseks võivad olla krussis, kuivad ja halvimal juhul isegi ripsmed, mis järgmise tugevama mehaanilise töötluse peale pooleks murduvad. Emulsioonide pakendite peal olevad ajastused ei ole kui aamen kirikus. Ajastuse valimisel peab tehnik olema teadlik, mis on temperatuur tema kliendi ripsmete läheduses emulsioonide toimehetkel, mis seisukorras on kliendi ripsmed jne.

 

Ripsmete valmiduse kontroll

Pädeval tehnikul on oskus teostada ka ripsmete valmiduse kontrolli, et teada saada, kas karv on valmis järgmiseks etapiks või mitte. Oskus mitte lugeda karvavalmidust viib tehniku teadmatusse, et millal on õige hetk emulsioonid ripsmetelt eemaldada. Samas on ripsmete valmiduse kontroll jällegi nii lihtne asi, millega veenduda teostatava protseduuri edukuseks ja õiges toimes.

 

 

Kokkuvõtteks soovin veelkord rõhutada, et eduka lash lifti taga on rohkem kui vaid hea toode. Kõik eelpool mainitud elemendid peavad olema tasakaalus ja teadmised ripsmete lamineerimise kohta peavad olema ülimalt põhjalikud. Kui tehniku teadmised on puudulikud, siis protseduuri lõppedes leiab ta end tihti pettunult koos hulga küsimustega, sest ei saanud soovitud tulemust. Seetõttu, kui soovid pakkuda parimat lash lifti, ei piisa pelgalt “heast” emulsioonist. Mind koolitanud maailmakuulus koolitaja on öelnud kuldsed sõnad, et lash lift on nagu pusle, mille tükkide kokkupanekul saavutate ideaalse terviku – enam täpsemini ega paremini ei saakski lash lifti olemuse kohta öelda.

Kes veel kahtleb, et eduka lash lifti taga ei mängi rolli ainult emulsioonid, siis võin öelda, et kvaliteetselt koolituselt omandatud põhjalike teadmistega tehnik on suuteline teostama ideaalset lash lifti ka nt. Aliexpressi emulsioonidega. Muidugi on siinkohal küsitav sellise päritoluga emulsioonide kvaliteet, aga seda mitte nende toime mõttes. Toimivad nad täpselt sama edukalt nagu nn. välismaised kallid brändi emulsioonid.  Kvaliteedi all pean pigem silmas, et kas nendes Aliexpressi emulsioonides on kasutatud  lisaks keemilistele ainetele ka kvaliteetseid lisaaineid nagu näiteks erinevad toitained, niisutajad, vitamiinid jne.

Kui tunned, et soovid oma lash lifti oskusi täiendada või soovid alustada oma ilutegija karjääri teekonda koolituselt, kus koolitaja õpetatav on kõik eelnevalt praktikas korduvalt läbi proovitud, siis ootan Sind  Lash Lift Basic või Lash Lift Master koolitusele. Luban Sulle, et minu koolitustelt saad tõeliselt põhjalikud teadmised ja oskused, et pakkuda oma praegustele ja tulevastele klientidele parimat lash lifti tulemust.

Lash lift on kunst, mis nõuab oskusi, teadmisi ja pühendumust.

__________

 

🎁

Hei! Kas oled uus lugeja BrowManiac’i blogis? Mul on Sulle kingitus!

Lae alla TASUTA lash lifti näpunäidete PDF raamat

lash lift koolitus tallin tartu pärnu ripsmete lamineerimise koolitus 

Seotud märksõnad:

Sulle võib huvi pakkuda ka:

Scroll to Top