Tasuta saatmine al. 50€ tellimusest

Kiire tarne pakiautomaatidesse üle eesti

browmaniac ripsmed kulmud
silikoonpadjad lash lift rullid vormid

Õpilase tagasiside Lash Lift Master koolitusest

Tänases postituses toon teieni põneva intervjuu, kus vestleme Mirjamiga, kes äsja lõpetas edukalt Lash Lift Master ripsmete lamineerimise koolituse ja sai tunnustatud lash lifti meistriks. Kui oled üks neist uutest õpilastest, kes alles valib erinevate koolituste vahel, otsib inspiratsiooni ja julgustust, siis oled täpselt õiges kohas. Mirjam jagab oma kogemusi, väljakutseid ja saavutusi seoses eelmainitud koolitusega ning annab sulle julgust astuda see oluline samm ilumaailmas. Loe edasi, et saada aimu sellest, kuidas ripsmete lamineerimine ehk lash lift võib olla sinu jaoks järgmine suur kirg ja tulus igapäeva töö!

 

Palun jaga veidi oma tausta (vanus, linn kus elad või salongi pead, mis valdkonnas viimastel aastatel töötanud oled).

Olen 33-aastane, elan Sauel ja pean hobikorras enda väikest ilutuba Tallinnas Asula tänaval. Kuni 2022 aasta kevadeni töötasin küünetehnikuna, aga allergia tõttu vahetasin ameti kontoritöö vastu. Nüüdseks olen olnud 1,5a müügisekretär, aga kuna iluvaldkond ikkagi huvitab tahtsin õppida jälle midagi uut.

 

Mis motiveeris sind registreeruma just selle konkreetsele veebikoolitusele? Kas sul oli ka mingeid konkreetseid eesmärke või ambitsioone?

Olen Browmaniaci Facebookis järginud juba päris mitu aastat ja mulle on alati Kelli tööd väga meeldinud. Kui avastasin, et tal on plaanis tulla välja Lash Lifti koolitusega, siis ei olnud vaja üldse pikalt mõelda ja teadsin kohe, et selle koolituse ma läbi teen 😊. Esmaseks eesmärgiks võtsin, et see jääb mu põhitöö kõrvalt hobiks.

 

Kuidas hindad üldist õppekogemust selle veebikoolituse raames? Kas oli mingeid erilisi aspekte, mis olid eriti kasulikud või nauditavad?

Mulle väga meeldis see veebikoolitus. See oli esimene nii suures mahus koolitus, mille läbisin veebis. Meeldis, et ma sain seda koolitust läbida, siis kui mul oli selleks aega ja tahmist, ei sõltunud kindlatest kellaaegadest ega asukohast, sain omas tempos seda läbida. Alati sain ka küsida kui midagi oli vaja.

 

Kas sul oli enne selle koolituse läbimist eelnevaid kogemusi või teadmisi iluvaldkonnas? Kui jah, siis kuidas sa arvad, et see koolitus täiendas sinu olemasolevaid oskusi või teadmisi?

Jah, oli eelnevaid kogemusi iluvaldkonnas. Töötasin 7 aastat küünetehnikuna, sellest 4 aastat ka tegin pediküüri. Kuna ma ennem ei olnud Lash Liftiga kokku väga puutunud, siis minu jaoks oli see täiesti uus asi mida õppida.

 

Kas sul tekkis mingeid väljakutseid või raskusi lash lifti õppimisel veebikoolituse teel? Kui jah, siis kuidas need raskused/väljakutsed ületasid?

Ei tekkinud erilisi raskusi õppimisel veebikoolituse teel.

 

Kirjelda mõningaid olulisi tehnikaid või oskusi, mida õppisid selle koolituse käigus ja mis sinu jaoks kõige rohkem väärtust omavad või huvi pakkusid?

Kõik mis ma sellel koolitusel õppisin oli oluline kuna minu jaoks oli see kõik uus. Aga üks asi mis ma välja tooks on see, et alati ei saa kindlates raamides kinni olla. Üks kindel asi ei sobi alati kõigile ja pakendi peal välja toodud toimeajad ei ole ka kindel reegel, tuleb arvestada muude asjaoludega ka, näiteks toatemperatuur, kliendi karva iseärasused jne. Aga täpsemalt saabki seda Browmaniaci koolituselt õppida.

 

Kas sul oli võimalusi harjutada lash lifti reaalsete klientide/modellide peal koolituse ajal või pärast seda? Kuidas need kogemused aitasid sind õppimisteekonnal?

Sain harjutada realsete klientide/modellide peal, see kindlasti andis palju juurde. Sain kohe koolitusel õpitud teadmisi praktikas kasutada.

 

Kuidas sa hindad selle koolituse mõju sinu ette valmistamisel lash lifti meistrina töötamiseks? Kas tunned end enesekindlalt oma oskuste ja teadmiste suhtes pärast antud koolituse läbimist?

See koolitus valmistas mind piisavalt ette, et saaksin iseseisvalt tööd alustada, tunnen selleks ennast piisavalt enesekindlalt. Ja kindlasti arenen edasi.

 

Kas sul on olnud võimalusi rakendada koolitusel õpitud oskusi juba ka professionaalses keskkonnas? Kui jah, siis jaga mõningaid oma kogemusi ja kuidas need on mõjutanud sinu karjääri.

Olen juba rakendanud oma oskusi professionaalses keskkonnas, nimelt tegin endale oma isikliku ilutoa, kus siis saan Lash Lifti ja ka muid teenuseid pakkuda oma klientidele.

 

Tagasi vaadates, kas soovitaksid seda veebikoolitust ka teistele, kes on huvitatud lash lifti õppimisest? Kui jah, siis milliseid aspekte või omadusi rõhutaksid potentsiaalsetele uutele õpilastele?

Kindlasti soovitaksin seda koolitust teistele, kellel on selleks huvi. Koolitus on väga põhjalik ja koolitaja ise väga tore ja alati abivalmis.

 

Kas on mingeid konkreetseid valdkondi või teemasid seoses lash liftiga, mida sa arvad, et oleks võinud kursusel põhjalikumalt käsitleda? Kui jah, siis millised need on ja miks sa arvad, et need on olulised?

Minu jaoks oli kõige keerulisem endale selgeks teha need 8 erinevat koolutusemulsiooni paigaldusmeetodit. Aga konkreetset teemat või valdkonda ei oskagi välja tuua mida võiks põhjalikumalt võtta, sest tegelikult oligi minu jaoks see päris põhjalik ja informatsioonirohke. Oluline on ise sellele kõigele kaasa mõelda ja endale selgeks teha. Kindlasti peab olema selle jaoks ka piisavalt suur huvi, sest see ei ole üldse nii lihtne protseduur kui esialgu tundub. Ripsmete silikoonpadjale liimimine võtab endiselt päris suure aja :), aga harjutamine pidi meistriks tegema.

 

Lõpetuseks, kui rahul oled oma otsusega osaleda sel veebikoolitusel lash lifti õppimiseks? Kas see vastas sinu ootustele või ületas neid?

Olen väga rahul, et selle koolituse ostsin ja osalesin, sest ma olen sellele juba aastaid mõelnud ning nüüd sai see lõpuks ka tehtud. Kindlasti vastas see minu ootustele, nagu ka eelnevalt mainisin, siis see oli väga põhjalik koolitus.

 

Mirjami teostatud kaunis lash lift

 

Olen väga tänulik Mirjamile, et ta otsustas jagada oma ausat tagasisidet ja kogemusi seoses Lash Lift Master ripsmete lamineerimise koolitusega. Tema tegemistega saad tutvuda ja lash liftiks aja broneerida tema ilutoa Instagrami kontol mitsi.ee või kodulehel. Soovin talle tuult tiibadesse, põnevaid väljakutseid, palju toredaid kliente ning ootan põnevusega kõiki uusi õpilasi Lash Lift Master koolitusele.

 

BrowManiac,
Kelli

__________

 

🎁

Hei! Kas oled uus lugeja BrowManiac’i blogis? Mul on Sulle kingitus!

Lae alla TASUTA lash lifti näpunäidete PDF raamat

lash lift koolitus tallinn ripsmete lamineerimise koolitus parim koolitaja

Seotud märksõnad:

Sulle võib huvi pakkuda ka:

Scroll to Top