Tasuta saatmine al. 50€ tellimusest

Kiire tarne pakiautomaatidesse üle eesti

browmaniac ripsmed kulmud

Registreeru püsikliendiks ja saa igalt tellimuselt -5% soodustust!

Hybrid silikoonpadjad

Hybrid silikoonpadjad on justkui kooslus round ja flat tüüpi silikoonpatjadest, sellest ka nimetus hybrid ehk hübriid. Need on väga populaarsed lash lifti meistrite seas ning 99% ajast sobivad need pea igale silma- ja ripsmetüübile, olles seega suhteliselt universaalsed. Seetõttu on nad väga soovitatud kasutamiseks algajatele, kuna nendega on pea võimatu ripsmeid üle koolutada, sest nende kuju lihtsalt ei luba seda.
Millal oleks hea kasutada hybrid tüüpi silikoonpatju?
Lühikestel kuni väga pikkadel, krussis, mitmekihilistel, naturaalselt kooldus, allavaatavatel, sirgetel ripsmetel; langevate silmalaugudega või sügava silmaasetusega; klassikalise või juuretehnika emulsiooni aplikatsiooniga; lifti loomiseks kerge D koolduvusega.

Millal ei ole hea neid kasutada?
Kui soovite väga dramaatilise/WOW efektiga lash lifti.

Professionaalse lash lifti meistri silikoonpatjade kollektsioonis leidub silikoonpatju igast tüübist, nii round, teardrop, flat kui ka hybrid tüüpi silikoonpatju. Miks? Kuna iga meie kliendi ripsmed on erinevad ning ka nende ootused on erinevad. Nendest ja paljudest teistest faktoritest sõltuvalt valimegi kliendile sobivaima lash lifti silikoonpadja tüübi ning suuruse.
Tunned, et võiksid osata silikoonpatjade maailmas paremini orienteeruda? Tule õpi seda ja palju muudki Lash Lift Master koolitusel. Ostes koolituse ja stardikomplekti koos, saad eriti hea pakkumise osaks!

Scroll to Top