Tasuta saatmine al. 50€ tellimusest

PÜSIKLIENDILE ALATI SOODSAMAD HINNAD

browmaniac ripsmed kulmud

Lash Lift Basic ripsmete lamineerimise koolitus

Vaata koolituse treilerit siit.

Lash Lift Basic baaskoolitus on hea valik, kui soovid alustada karjääri ilumaailmas pakkudes oma klientidele lash lifti ehk ripsmete lamineerimist. Koolitus sobib hästi ka teadmiste värskendamiseks nt. kosmeetikutele, kuna lash lifti maailmas on viimase paari aastaga muutunud tohutult palju. See mida õpetati aastaid tagasi on oma olemuselt väga erinev tänapäeva lash liftist.

Miks valida “Lash Lift Basic” ripsmete lamineerimise koolitus?

Koolituse saad läbida omas tempos, Sulle sobival ajal ja kohas ning koolitust saad korduvalt vaadata 1 kuu jooksul.

Koolitaja lisanõuanded on Sinust vaid ühe kirja kaugusel, kui peaksid vajama abi.

Peale koolituse läbimist oskad teostada kvaliteetset lash lifti, mis on alus lojaalse püsiklientuuri tekkeks

Koolituse läbimisel saad 1 tunnistuse, mis tunnistab Sinu koolitusel osalemist ning omandatud baasteadmisi lash lift protseduuri teostamiseks.

Kõik Lash Lift Basic õpilased saavad ühekordse -10% sooduskoodi, et soetada lash liftiks vajalikud tooted BrowManiac e-poest.

* Lash Lift Basic ripsmete lamineerimise koolitus sobib nii alustavale kui ka juba kogenud ilutegijale 

lash lift koolitus tallinn ripsmete lamineerimise koolitus

Kas töötad iluvaldkonnas? Oled tüdinenud oma sotsiaalmeediakonto praegusest sisust ja tahaksid midagi muuta? Sooviksid ilupilte paremini töötlema õppida või otsid uusi ideid ja nippe atraktiivsema sisu jaoks, mis potensiaalsetele klientidele silma jääks ja Sulle tulu tooks?

Sellisel juhul lahendab Sinu mured just BrowManiac sotsiaalmeedia koolitus, kus seda kõike eelmainitud ja rohkemgi veel õpetatakse! Õppevideodele saad ligipääsu igaveseks ning programmid millega töödelda, eriefekte luua ja oma sotsiaalmeediasse särtsu lisada on tasuta! Muuda oma konto silmapaistvamaks juba täna! piltide töötlemine

Vaata koolituse treilerit siit

Antud koolitus on õige valik, kui Sa ei soovi lihtsalt tunnistust, vaid tahad päriselt ka aru saada mis on lash lift ehk ripsmete lamineerimine ning soovid omandada selle kohta kõrgel tasemel põhjalike teadmisi, mõistes absoluutselt kõike millega protseduuri tehes kokku puutud. 

Sellel koolitusel ei õpeta ma Sulle ainult kuidas ripsmeid silikoonpadjale liimida ja emulsioone peale kanda, vaid:

Õpetan Sind iseseisvalt protseduuri ajal erinevaid olukordi analüüsima ja vastu võtma õigeid otsuseid.

Vastan kõikidele küsimustele mitte ainult MIKS vormis, vaid lisaks seletan ka põhjalikult lahti kuidas mingi asi juhtus ja kas ning mismoodi saab seda vältida.

Peale kursuse läbimist oskad lash lifti teostada ükskõik mistahes silikoonpatjadega, emulsioonidega jne sõltumata tootjast.

Koolituse saad läbida omas tempos, Sulle sobival ajal ja kohas ning kõiki materjale saad korduvalt läbi vaadata.

* Lash Lift Master ripsmete lamineerimise koolitus sobib nii alustavale kui ka juba kogenud ilutegijale  

See siin on Sinu võti täiuslikult lamineeritud kulmudeni! Brow Lift Basic kulmude lamineerimise koolitus hõlmab olulisi aspekte alates kulmude ettevalmistusest kuni koduse hoolduseni välja. Koolitusel selgitatakse kulmude lamineerimise etappe samm-sammu haaval ja juhendatakse Sind läbi viima protseduuri ohutult ning edukalt, andes Sulle kindluse ja teadmised, mis on vajalikud, et saada hinnatud lamimeistriks.

Miks osaleda “Brow Lift Basic” kulmude lamineerimise koolitusel?

Brow Lift Basic kulmude lamineerimise koolituselt saad praktilised teadmised ja oskused, mis annavad põhjaliku arusaama kulmude lamineerimise kunstist. Õpid mitte ainult looma kauneid kulme, vaid ka teadust, mis peitub lamineeritud kulmude taga.

Professionaalsed ja koolitaja poolt läbiproovitud tehnikad ja nipid, mida Sinuga koolitusel jagatakse, tagavad Sulle oskuse luua kulmukunsti, mille tulemused rõõmustavad Sind ja Sinu kliente.

Brow Lift Basic koolitusel osaledes saad kingituseks eksklusiivse sooduskoodi, millega soetada tipptasemel tooteid ja vahendeid kulmude lamineerimiseks soodsama hinnaga BrowManiac e-poest.

See ei ole tavaline kulmukoolitus, see on elamus, mis avab uksed uutele võimalustele Sinu ilukarjääris ning millega saad sellele alguse panna kasvõi kohe - ükskõik mis ajal ja kohas

* Brow Lift Basic kulmude lamineerimise koolitus sobib nii alustavale kui ka juba tegutsevale ilutegijale

“Lash Lift Revolution 3.0 x Hands On” on Uliana Shchepeleva, tuntud kui Lashmother Uli, poolt loodud lash lifti koolitusprogramm. See koosneb veebipõhisest teooriaõppest ja praktilisest koolituspäevast, mida juhendab kogenud koolitaja Kelli Pärnapuu. Õpilased saavad teooriat mugavalt õppida oma tempos ja ajal, samas kui praktiline päev võimaldab neil oma oskuseid modellide peal rakendada ja professionaalse juhendamise all täiustada. 

6 head põhjust miks osaleda just sellel lash lifti koolitusel:

Saad põhjaliku, tervikliku ja tõelise arusaama lash lifti keemilisest protsessist. Garanteerime – Sa armud lash lifti teadusesse! Jah, isegi ka siis, kui koolis keemia tund polnud mitte just Su kõige lemmikum õppeaine.

Saavutad uskumatu enesekindluse, valides igakord lash lifti tehes õiged silikoonpadjad ja emulsioonipaigutuse, kuna oskad igat kui viimast klienti põhjalikult ja efektiivselt analüüsida, et pakkuda talle parim ja maksimaalne lash lifti tulemus. Oskad teha lash lifti, mis on ühekorraga ilus ja ka ripsmesõbralik!

Peale selle koolituse läbimist võid unustada igakordse stressi mis kaasneb lash lifti tehes, kuna teadmised olid puudulikud. Ka jääb minevikku klientidele pidev raha tagasi maksmine, vabanduste leidmine miks lash lift ei õnnestunud, tasuta oma ebaõnnestunud tööde parandamine jms ebameeldiv.

Õpid sõnaotsesesmõttes silmaga ripsmeid lugema, millal on õige aeg emulsioone eemaldada, et ripsmeid mitte ületöödelda või lausa ära kõrvetada. Ei mingeid ülekoolutatud ja rikutuid ripsmeid enam!

Saad tõsta oma teenuste hindu ja koguda palju uusi kliente, sest oled omaala ekspert (kui kasutad Lash Lift Revolution 3.0 koolitusprogrammist saadud teadmisi).

Oskad peale koolitusprogrammi läbimist töötada ükskõik mistahes brändi emulsioonidega, silikoonpatjadega ning silma- ja ripsmetüüpidega. Sinu valikud ei sõltu enam ainult reklaamist, vaid oskad professionaalse pilguga analüüsida ja valida tooteid, töövahendeid jm ning tead, mis on parim Sinu ja klientide jaoks.

* Lash Lift Revolution 3.0 x Hands On lash lift koolitusprogamm sobib nii alustavale kui ka juba tegutsevale ilutegijale

Scroll to Top