Tasuta saatmine al. 50€ tellimusest

Kiire tarne pakiautomaatidesse üle eesti

browmaniac ripsmed kulmud
my-lamination-eesti

My Lamination® on Itaalia bränd, mis on spetsialiseerunud Itaalias valmistatud ripsmete ja kulmude lamineerimise toodete tootmisele ja müügile. Tegu on ülimalt kvaliteetse brändiga, mis toob ripsmete ja kulmude loomuliku ilu välja rohkem kui kunagi varem. My Laminationi uuendusliku valemi ja asjatundlikult disainitud toodete abil on kaunite tulemuste saavutamine nüüd imelihtne. Proovige My Laminationi tooteid ja viige oma tööd uutesse kõrgustesse. 

Leiad meie My Laminationi tootevalikust ühe kõige populaarseima lash lifti emulsioonide süsteemi maailmas: My Lamination Lifting Cream+, My Lamination Neutralising Cream+ ja My Lamination Hydrating Serum+. Ka on lash lifti meistrite poolt väga armastatud selle Itaalia brändi liimide valik, kus on valikus kolm erinevat ripsmete lamineerimise liimi: klassikaline, Strong ja Light. Ning kindlasti tuleb kord elus ära proovida My Lamination LashBrow ripsme- ja kulmubotoksid Vitamin & Mineral, mille karvakasvu stimuleerivad ja tihedust lisavad tulemused on lausa kliinilistes uuringutes tõestatud!

BrowManiac e-pood on My Lamination ametlik edasimüüja Eestis, tänu millele saad olla alati kindel, et meilt tellitud My Lamination tooted on värsked ja sajaprotsendiliselt autentsed!

mylamination

Scroll to Top