Tasuta saatmine al. 50€ tellimusest

PÜSIKLIENDILE ALATI SOODSAMAD HINNAD

browmaniac ripsmed kulmud

Registreeru püsikliendiks ja saa igalt tellimuselt -5% soodustust!

Alumised silikoonpadjad

Alumised silikoonpadjad on mõeldud alumistele ripsmetele lash lifti teostamiseks. Kuid alumiste ripsmete puhul me ei kooluta neid taevasse, vaid hoopis sirgendame neid, et luua alumistele ripsmetele visuaalselt pikem välimus. Teostades koos ülemiste ja alumiste ripsmete lash lifti on tulemus eriti kaunis! Alumiste ripsmete lash lift on eriti hea alternatiiv ripsmetušši kasutamisele alumistel ripsmetel. Lamineeritud alumised ripsmed on esiletoodud ja silmapaistva välimusega, kuid silmaalused ei määrdu, nagu juhtub tihti ripsmetuššiga.

Professionaalse lash lifti meistri silikoonpatjade kollektsioonis leidub silikoonpatju igast tüübist, nii round, teardrop, flat kui ka hybrid tüüpi silikoonpatju. Ja ka alumiste ripsmete silikoonpadjad. Miks? Kuna iga meie kliendi ripsmed on erinevad ning ka nende ootused on erinevad. Nendest ja paljudest teistest faktoritest sõltuvalt valimegi kliendile sobivaima lash lifti silikoonpadja tüübi ning suuruse.

Tunned, et võiksid osata silikoonpatjade maailmas paremini orienteeruda? Või Sa veel ei oska alumiste ripsmete lash lifti, aga sooviksid seda osata? Tule õpi seda ja palju muudki Lash Lift Master koolitusel. Ostes koolituse ja stardikomplekti koos, saad eriti hea pakkumise osaks!

Scroll to Top