Tasuta saatmine al. 50€ tellimusest

Kiire tarne pakiautomaatidesse üle eesti

browmaniac ripsmed kulmud

Registreeru püsikliendiks ja saa igalt tellimuselt -5% soodustust!

Tarvikud

Meie ilutarvikute tootevalik pakub küllusliku valikut kvaliteetseid tarvikuid erinevate iluprotseduuride jaoks. BrowManiac e-pood on spetsialiseerunud tarvikutele, mis on vajalikud lash liftiks, kulmuhoolduseks, ripsmete- ja kulmude keemiliseks värvimiseks, kulmude lamineerimiseks ning teiste iluteenuste jaoks. Tootesortiment hõlmab mitmesuguseid tööriistu ja tarvikuid, mis on olulised professionaalsetele iluteenuste pakkujatele ja entusiastidele.

Meie laos leiduvad mitmed olulised tööriistad nagu ripsme- ja kulmuharjad, L-sondid, mikroharjad ja Y-kammid, mis on hädavajalikud ripsmete ja kulmude kujundamisel ning hooldamisel. Lisaks pakume spaatlite, pintslite, veedosaatorite, värvisegamise topside, pintsettide, aplikaatorite ja muude tarvikute laia valikut, mis on vajalikud erinevate iluprotseduuride läbiviimisel. Olulisel kohal on tarvikute seas ka isikukaitsevahendeid, ühekordsed maskid ja kindad, et tagada ohutu töökeskkond nii klientidele kui ka ilutegijatele.

Oleme pühendunud pakkuma mitmekülgset valikut tarvikuid ripsmete lamineerimiseks, keemiliseks värvimiseks, depilatsiooniks ning kulmude lamineerimiseks. Meie eesmärk on varustada teid kvaliteetsete töövahenditega, mis muudavad teie töö sujuvaks, ohutuks ja tõhusaks.

Olenemata sellest, kas olete professionaalne iluteenuste pakkuja või alles alustaja, pakume kvaliteetseid tooteid, mis vastavad teie vajadustele ja tagavad suurepärased tulemused. Tutvuge meie laia tootevalikuga ja leidke just need tarvikud, mis aitavad teil oma ilutöö eesmärke saavutada

Scroll to Top