Tasuta saatmine al. 50€ tellimusest

Kiire tarne pakiautomaatidesse üle eesti

browmaniac ripsmed kulmud
кисть для бровей nikk mole

Nikk Mole Golden Black #14 pintsel

, , , , , , , , ,

9,99 

Tarne 1-3 tööpäeva

Selle harja sünteetiline harjapea imiteerib sooblikarva ja annab sellele hämmastava vastupidavuse. Tihe elastne nailon ei karda sagedast kokkupuudet värvainete ja puhastusainetega, tänu millele pintsel ei kaota oma välimust ja funktsionaalsust nii pea.

Karvade elastsus ja harjapea diagonaalne lõige (kaldnurk) võimaldab kulmumeistril kiiresti ja selgelt värvi peale kanda, joonistada teravaid piirjooni, teha karvatehnikas kulme jne. Pintsel on ideaalselt tasakaalustatud, mis teeb sellega töötamise puhtaks naudinguks.

Nikk Mole Golden Black sarja pintslid on väga hea kulumiskindlusega ja neid on väga lihtne pesta ning hooldada. Pintslid ei kaota oma häid omadusi erinevate värvainete ja kosmeetikatoodete pikajalisel mõjul. Harjapea nailonist harjased, nagu ka akrüülist käepide, on kergesti puhastatavad ja desinfitseeritavad. Seetõttu saab Nikk Mole pintslitega turvaliselt teostada protseduure mitmete erinevate toodetega, kartmata nende rikkumist.

Materjalide suurepärane kvaliteet, esmaklassiline akrüül ja nailon, samuti käsitsi valmistamine on peamised komponendid, mis tagavad Nikk Mole pintslite praktilisuse ja töökindluse.

Saadavus: Laos

Sulle võib meeldida ka…

кисть для бровей nikk moleNikk Mole Golden Black #14 pintsel
9,99 

Saadavus: Laos

Scroll to Top