Tasuta saatmine al. 50€ tellimusest

PÜSIKLIENDILE ALATI SOODSAMAD HINNAD

browmaniac ripsmed kulmud
кисть для бровей nikk mole

Nikk Mole Golden Black #15 hennapintsel

, , , , , , , , ,

9,99 

Tarne 1-3 tööpäeva

Elastsete sünteetiliste harjastega kaldnurgaga pintsel kulmude värvimiseks ja kujundamiseks. Harjapea harjased on valmistatud kõige vastupidavamast ja töökindlamast materjalist – nailonist. Harjapea diagonaalse kontuuriga vorm on kulmudega töötamiseks väga mugav. Kuna hennaga töötades on oluline värvisegu hoolikalt mööda kulmupiiri jaotada, on selle pintsli harjapea tipp mõõtudelt kitsam kui Nikk Mole #14 värvipintsel. See pintsel on samuti ideaalne ka karvatehnikas kulmude tegemiseks. nick mole

Nikk Mole Golden Black sarja pintslid on väga hea kulumiskindlusega ja neid on väga lihtne pesta ning hooldada. Pintslid ei kaota oma häid omadusi erinevate värvainete ja kosmeetikatoodete pikajalisel mõjul. Harjapea nailonist harjased, nagu ka akrüülist käepide, on kergesti puhastatavad ja desinfitseeritavad. Seetõttu saab Nikk Mole pintslitega turvaliselt teostada protseduure mitmete erinevate toodetega, kartmata nende rikkumist.

Materjalide suurepärane kvaliteet, esmaklassiline akrüül ja nailon, samuti käsitsi valmistamine on peamised komponendid, mis tagavad Nikk Mole pintslite praktilisuse ja töökindluse.

Varsti tulekul

Anna teada, kui toode on saadaval

Sulle võib meeldida ka…

Scroll to Top