Tasuta saatmine al. 50€ tellimusest

PÜSIKLIENDILE ALATI SOODSAMAD HINNAD

browmaniac ripsmed kulmud
lash lift pintsel laminator
lash lifti pintsel
lash lift pintsel laminator
lami glue balm powerful lash lifti liim
lash lift pintsel laminator

Lamineerimise pintsel Pro

, , , , ,

14,90 

Tarne 1-3 tööpäeva

Professionaalide ❤️ armastatuim ❤️ lamineerimise pintsel lash liftiks!

Ainulaadne tööriist lash liftiks, mis on spetsiaalselt disainitud ripsmete efektiivseks lamineerimiseks. Sellel on pehmete tihedate harjastega ots, mis on õrn naturaalsetele ripsmetele, kuid eraldab ja kinnitab silikoonpadjale liimimise ajal tõhusalt iga kui viimse ripsmekarva. Täpne ripsmete isolatsioon on üks võtmesõnadest perfektses lash liftis!

Pintsli lühike ja kergelt koonusjas lame ots eraldab ripsmekarvad üksteisest piinliku täpsusega absoluutselt iga tõmbega, kuna pintsli harjased ühtivad liimimisel ripsmekarvadega. Samuti saavutate lamineerimispintsliga liimimisel täpselt paraja ja õige pingulduse ripsmetele.

Kasutage lamineerimise pintslit täpselt samamoodi nagu Y-kammi või L-sondi. Pintsel on parem ja õrnem alternatiiv plastikust või metallist lash lifti tööriistale, st. lamineerimispintsel ei avaldada ripsmetele nii tugevat mehaanilist survet nende töötlemisel, kui Y-kamm või L-sond.

Miks valida lamineerimise pintsel?

  • Korduvkasutatav
  • Perfektne eraldatus ja pinguldus
  • Kerge kaaluga
  • Lihtne puhastada
  • Käepärane kasutada
  • Ideaalne alustavatele kui ka edasijõudnud lamimeistritele

Kasulik nipp: Muuda lash lifti protseduur veelgi kiiremaks ja tõhusamaks kombineerides lamineerimise pintsli Lami Lashes Lami Glue Balm , Lami Glue Balm POWERFUL või ZOLA Lami Balm lash lifti liimiga! Perfektne kombo!  ❤️

 

Saadavus: Laos

Pikkus 17cm, millest harjaste kõrgus 4mm

Peale kasutamist puhastada põhjalikult sooja vee ja antibakteriaalse seebiga, desinfitseerige, kuivatage ja asetage suletud hoidikusse.

TOP
lash lifti pintselLamineerimise pintsel Pro
14,90 

Saadavus: Laos

Scroll to Top