Tasuta saatmine al. 50€ tellimusest

Kiire tarne pakiautomaatidesse üle eesti

browmaniac ripsmed kulmud

LAMITTA Laminator slide pintsel

, , , , , , ,

21,90 

Tarne 1-3 tööpäeva

LAMITTA “Laminator Slide” on laminaator tüüpi lash lifti pintsli uus versioon. See on loodud pakkuma optimaalset mugavust tagades samal ajal täiuslikke lamineerimise tulemusi.

Pintsli nimi vihjab selle aplikatsiooni stiilile – harjapea on lame ja sirge lõikega, mis sobib ripsmete kiireks ja lihtsaks fikseerimiseks silikoonpatjadele juurtest otsteni. Harjapea ots on tugev, tihe ja sitke, mis sobib ideaalselt kitsaste aladega töötamiseks (nt. sise- ja välisnurgad). Harjapea tipp on disainitud nii, et lash lifti meistrid saaksid valida horisontaalse ja vertikaalse töötamise asendi vahel: tasane pind ripsmete fikseerimiseks ja pinguldamiseks ning vertikaalne nurk ripsmete eraldamiseks.​

  • Kiire ja lihtne ripsmete liimimine kõikidele silikoonpatjadele
  • Sobilik töötamiseks kõikide ripsmetüüpidega
  • Sobib nii klassikalise kui ka balm tüüpi liimiga töötamiseks
  • Patenteeritud 3 riigis

LAMITTA Laminator Slide pintsel tagab suurepärase jõudluse, välistades vajaduse täiendavate tööriistade järele liigse liimi eemaldamiseks või ripsmete eraldamiseks ja pinguldamiseks.

 

Varsti tulekul

Anna teada, kui toode on saadaval

Pikkus 17cm, harjaste osa 3 x 3mm

Peale kasutamist puhastada põhjalikult sooja vee ja antibakteriaalse seebiga, desinfitseerige, kuivatage ja asetage suletud hoidikusse.

Scroll to Top