Tasuta saatmine al. 50€ tellimusest

PÜSIKLIENDILE ALATI SOODSAMAD HINNAD

browmaniac ripsmed kulmud
кисть для бровей nikk mole

Nikk Mole Golden Black #13 pintsel

, , , , , , , , ,

9,99 

Tarne 1-3 tööpäeva

Kulmude värvimine Nikk Mole #13 sünteetilise pintsliga on kiire, professionaalne ja oma tulemustelt väga kvaliteetne. Kitsas sünteetiline ja diagonaalse lõikega (kaldnurgaga) harjapea on abiks juhtudel, kui on vaja erilist osavust ja täpsust. Sobib kasutamiseks ka ripsmete lamineerimisel ehk lash liftis.

Pintsli painduv harjapea imiteerib soobli karva. Pintsel võimaldab teil teha selgeid tõmbeid, aidates värvi ühtlaselt peale kanda.

Nikk Mole Golden Black sarja pintslid on väga hea kulumiskindlusega ja neid on väga lihtne pesta ning hooldada. Pintslid ei kaota oma häid omadusi erinevate värvainete ja kosmeetikatoodete pikajalisel mõjul. Harjapea nailonist harjased, nagu ka akrüülist käepide, on kergesti puhastatavad ja desinfitseeritavad. Seetõttu saab Nikk Mole pintslitega turvaliselt teostada protseduure mitmete erinevate toodetega, kartmata nende rikkumist.

Materjalide suurepärane kvaliteet, esmaklassiline akrüül ja nailon, samuti käsitsi valmistamine on peamised komponendid, mis tagavad Nikk Mole pintslite praktilisuse ja töökindluse.

Saadavus: Laos

Sulle võib meeldida ka…

кисть для бровей nikk moleNikk Mole Golden Black #13 pintsel
9,99 

Saadavus: Laos

Scroll to Top