Tasuta saatmine al. 50€ tellimusest

Kiire tarne pakiautomaatidesse üle eesti

browmaniac ripsmed kulmud

Lash Lift Basic ripsmete lamineerimise koolitus

, , , ,

99,00 

Tarne 1-3 tööpäeva
🚀 Tasu koolituse eest hiljem kuni 3 osas – 0% intress! Loe lisa.
🌎 Lash Lifti koolitus Tallinnas, Tartus, Pärnus, Narvas või mujal? Ole asukohast sõltumatu ning osale täna ja kohe lash lifti ehk ripsmete lamineerimise koolitusel!

 

💻 14 teooriavideot ja 1 videodemonstratsioon modellil 

💬 Koolitaja tugi

📅 Ligipääs 1 kuu

🧑‍🎓 Lõpetamisel 1 tunnistus

🛒 -10% sooduskood toodete ostmiseks

🏆-20% sooduspääse Lash Lift Master koolitusele

🎁 Kingituseks silikoonpatjade sobivuse tabel

 

Lash Lift Basic baaskoolitus on hea valik, kui soovid alustada karjääri ilumaailmas pakkudes oma klientidele lash lifti ehk ripsmete lamineerimist. Koolitus sobib hästi ka teadmiste värskendamiseks nt. kosmeetikutele, kuna lash lifti maailmas on viimase paari aastaga muutunud tohutult palju. See mida õpetati aastaid tagasi on oma olemuselt väga erinev tänapäeva lash liftist.

Lash Lift Basic ripsmete lamineerimise baaskoolitusel on võimalik omandada ripsmete lamineerimise baasteadmised, et pakkuda oma klientidele kvaliteetset lash lift teenust. Kui soovid aga teada absoluutselt kõike lash liftist kuni pisidetailideni välja, siis osale Lash Lift Master koolitusel!

 

Miks valida “Lash Lift Basic” ripsmete lamineerimise koolitus?

☑️ Koolituse saad läbida omas tempos, Sulle sobival ajal ja kohas ning koolitust saad korduvalt vaadata 1 kuu jooksul

☑️ Koolitaja lisanõuanded on Sinust vaid ühe kirja kaugusel, kui peaksid vajama abi

☑️ Peale koolituse läbimist oskad teostada kvaliteetset lash lifti, mis on alus lojaalse püsiklientuuri tekkeks

☑️ Koolituse läbimisel saad 1 tunnistuse, mis tunnistab Sinu koolitusel osalemist ning omandatud baasteadmisi lash lift protseduuri teostamiseks

☑️ Kõik  Lash Lift Basic õpilased saavad ühekordse -10% sooduskoodi, et soetada lash liftiks vajalikud tooted BrowManiac e-poest

Loe altpoolt ka õpilaste tagasisidet!

💰 Kui tellid Lash Lift Basic koolituse koos Basic Lifter stardikomplektiga, saad koolituse -30% soodsamalt! Soodustuse saamiseks lisa komplekt ja koolitus korraga ostukorvi ning aktiveeri kupong “BASICDUO“. lash lift koolitus tallinn ripsmete lamineerimise koolitus

Koolitajaks on pikaajalise kogemuse ja suure teadmistepagasiga lash lifti meister, kulmutehnik ja koolitaja Kelli Pärnapuu. Õppetöö toimub eesti keeles. Koolitus toimub õppekeskkonnas koolitused.browmaniac.ee ning koosneb 14 teooriavideost ja 1 täispikast videodemonstratsioonist modelli peal (kokku 2h interaktiivset õppematerjali), kellele teostatakse lash lift koos ripsmete keemilise värvimisega. Koolitust saad rahulikult endale sobival ajal ja keskkonnas vaadata tervelt 1 kuu vältel. Koolituse kestel on Sulle abiks koolitaja, kes on Sinust vaid ühe kirja kaugusel. Boonusena tuleb kaasa -10% sooduskood, millega on võimalik soetada oma esimesed lash lifti tooted tavahinnast soodsamalt. Lisaks Sinu edasise arengu toetamiseks kingime ka -20% sooduspääsme, et osaleda Lash Lift Master koolitusel ühe aasta jooksul peale Lash Lift Basic baaskoolituse läbimist. Ja et Sinu lash liftis tehtavad edasised valikud oleks lihtsamad, saad kingituseks Silikoonpatjade sobivuse tabeli, millel on siiani olnud ligipääs vaid Lash Lift Master õpilastel.

Veebikoolituse osa läbimisel sooritab soovi korral õpilane praktilise tööna* enda valitud modellil, ajal ja kohas lash lift protseduuri koos keemilise värvimisega ning esitab selle koolitajale hindamiseks. Praktiline töö* tuleb hindamiseks esitada ühe kuu jooksul alates koolituse alguspäevast. Peale praktilise töö* hindamist, koolitaja poolset tagasisidet ja koolituse läbimist väljastatakse õpilasele 1 tunnistus teadmiste omandamise ja koolituse läbimise kohta.

* Praktilise töö teostamine ja esitamine ei ole kohustuslik, kuid on siiski soovituslik, et saaksid oma uusi teadmisi koheselt praktikas rakendada ja kuulda koolitajalt tagasisidet oma töö osas ning kes teab, ehk saada koolitajalt veel lisaks häid nippe ja nõuandeid. 😉

OLULINE! Peale koolituse ostmist võetakse Sinuga hiljemalt järgmise tööpäeva jooksul ühendust ning edastatakse unikaalne kasutajatunnus ja parool, mis on vajalikud õppekeskkonda sisenemiseks, et õpinguid alustada. 

 

Koolituse sisukord:

Teooriavideod

 • Mis on lash lift ehk ripsmete lamineerimine?
 • Vastunäidustused
 • Allergiad, allergia testi teostamine
 • Ripsmete puhastamine ja ettevalmistus ripsmete lamineerimiseks
 • Silikoonpatjade asetamine ja õige kaugus ripsmejoonest, ripsmete korrektne liimimine, ripsme kasvufaasid
 • Esimene etapp ripsmete lamineerimises – koolutava emulsiooni toimepõhimõtted ja kuidas teostada
 • Vahekontroll – kuidas kontrollida kas ripsmed on “valmis?”
 • Teine etapp ripsmete lamineerimises – fikseeriva emulsiooni toimepõhimõtted ja kuidas teostada
 • Kolmas etapp ripsmete lamineerimises – keemiline värvimine, Botox hooldus, niisutav seerum
 • Töövahendid lash liftiks
 • Silikoonpatjade tüübid – millal milliseid kasutada?
 • Silikoonpadja osad ja apex
 • Ripsmetüübi määramine ja analüüs
 • Ripsmete erinevad tüübid
 • Emulsiooni aplikatsiooni erinevad viisid

Videodemonstratsioon modellil

 • Lash Lift OkO toodetega hübriidpatjadel ja ripsmete keemiline värvimine
Õppekorraldus ning õppekava leitav “Koolitused” lehe allosast.
lash lifti koolitus ripsmete lamineerimise koolitus tallinn pärnu tartu 
lash lifti koolitus, ripsmete lamineerimine koolitus, lash lifti koolitus tallinn
Õpilane G.K: Mina sooviksin sind tänada! Nii super koolitus oli see, kahju et ma teise koolituse mujal tegin, tunnen et täiega läks raha raisku 🥲 Aitäh, et jagad neid nippe! Ja aitäh hea tagasiside eest! Olen väga õnnelik oma uue tunnistuse üle! 🫣🤩  Järgmiseks ilmselt kulmude lamineerimise koolitus ja piltide töötlemise kursus 🤩 Aitäh veelkord!
Õpilane H.T: Olen ilusti koolituse vaadanud lõpuni ning koolitus on selgelt ja korrekselt arusaadav. See koolitus oli hetkel parim asi, mille tegin ära ning tegin esimese silmapaari super hea enesekindlusega :)
Väga korrektne ja arusaadav koolitus Teie poolt!

Õpilane K.K:
Tahan tänada. Selle summa eest (mis ei ole üldsegi suur) sai meeletult palju kasulikku infot. Lühike, kuid väga sisukas koolitus! Aitäh! 🫶🏻
Õpilane E.L:
Siiani on olnud kõik väga hästi arusaadav ja lihtsasti seletatud. Meeletu ajaline kokkuhoid🫣
Õpilane T.T:
Aitäh, olen väga rahul info ja juhistega!

Sulle võib meeldida ka…

lash lifti koolitus tallinnLash Lift Basic ripsmete lamineerimise koolitus
99,00 
Scroll to Top