Tasuta saatmine al. 50€ tellimusest

Kiire tarne pakiautomaatidesse üle eesti

browmaniac ripsmed kulmud
piltide töötlemine lash lift ripsmete
piltide töötlemine lash lift ripsmete
piltide töötlemine lash lift ripsmete
piltide töötlemine lash lift ripsmete

Sotsiaalmeedia sisuloomise koolitus ilutegijale

, ,

50,00 

Tarne 1-3 tööpäeva

Sotsiaalmeedia sisuloomise koolitus, mis on loodud spetsiaalselt ilutegijatele! 💅

⏰ Sotsiaalmeedias on Sul vaid 15 sekundit, et kliendi tähelepanu köita, kui ta Su profiilile satub. Sa ei taha ju seda klienti kaotada?

Silmapaistev sotsiaalmeedia profiil, kvaliteetne ja maitsekas portfolio on see, mis jätab Sinust klientidele professionaalse mulje, köidab sekunditega nende tähelepanu, loob aluse uute klientide tekkeks ja suurendab Sinu sissetulekuid! ⚡️

Kas Sa ei ole rahul oma konto praeguse sisuga ja tahad seda muuta paremaks, võita uusi kliente ja paista teiste ilutegijate seast rohkem silma? Sooviksid teha paremaid pilte, neid oskuslikult töötlema õppida ja otsid uusi ideid ning nippe haarva sisu jaoks?

👩‍🎓 Ilutegijatele mõeldud sotsiaalmeedia koolitusega õpid:

  • Piltide valgust, toone ja varjusid sättima ja korrigeerima
  • Nahapunetust vähendama ning muid mittesoovitud toone korrigeerima
  • Ebatäiuste (nt akne, armid jms) eemaldamist
  • Nahatekstuuri ühtlustamist
  • Silmade esiletoomist
  • Meigi rõhutamist, selle esiletoomist, juustele volüümi lisamist jne
  • Oskused luua potensiaalsete klientide jaoks silmapaistev portfolio ja maitsekas sotsiaalmeedia feed
  • Kollaažide loomist
  • Eriefekte, ideid ja nippe storyde, reelside ja postituste jaoks
  • Ja palju muud!

🟢 Asu õppima kasvõi kohe, Sulle sobivas kohas

♾️  Ligipääs koolitusele on igavene

🫱🏼‍🫲🏽  Koolitaja online tugi

🆕  Jooksvalt lisandub uusi õppevideosid

 

Peale koolituse tellimist edastatakse Sulle e-kiri, kus on juhised, kuidas koolitusega liituda. Kontrollige ka palun SPAM ja rämpsposti kausta!

Sotsiaalmeedia koolitus ilutegijatele on interaktiivne koolitus, mida saad läbida endale sobival ajal, kohas ja tempos. Ligipääs koolitusele on igavene, nii ei pea sa muretsema, et saaksid kõik õppevideod õigeks ajaks vaadatud. Ja kui peaksid millegagi hätta jääma või ei saa millestki hästi aru, siis on koolitaja alati Sinu jaoks olemas ja aitab Sind esimesel võimalusel.

Koolitus koosneb erinevatest õppevidodest, mille abil õpid samm-sammult nutitelefonis (sõltumata mudelist) töötlema pilte ja videosid. Töötlemiseks mõeldud app’id on tasuta allalaetavad App Storest või Google Play’st. Boonusena leiad ka videod nippide ning lahedate ideedega storyde ja reelside jaoks.

Koolituskeskkonda lisatakse jooksvalt juurde uusi õppevideosid, kuid juba praegu leiab sealt 140+ õppevideot, mille abil saad luua omale professionaalsema välimusega sotsiaalmeedia konto, mis jääb jälgijatele meelde ning mille abil on Sul võimalik võita endale uusi potensiaalseid jälgijaid, kelle saad muuta oma klientideks ning seeläbi veelgi rohkem suurendada oma sissetulekuid.

 

Õpilane M.R: Soovitan BrowManiac sisuloomise koolitust! Sealt saab megalt uusi teadmisi ja lahedaid äppe koos õpetuste ja ideedega😊

Sulle võib meeldida ka…

lash lift koolitusSotsiaalmeedia sisuloomise koolitus ilutegijale
50,00 
Scroll to Top