Tasuta saatmine al. 50€ tellimusest

Kiire tarne pakiautomaatidesse üle eesti

browmaniac ripsmed kulmud
kinkekaart naisele
kinkekaart naisele

Kinkekaart Lash Lift + 3D kulmuhooldus

,

70,00 

Tarne 1-3 tööpäeva

Soovid omale kallist naissoost tuttavat üllatada mõne saabuva tähtpäeva puhul? Kinkekaart iluprotseduuridele on ilmselt igale naisele meelt mööda kingitus, sest just aeg iseendale on see mida iga naine vahetevahel väga vajab.

Kinkekaart lash lift + 3D kulmuhoolduse protseduurile, peale mida lahkub kingisaaja salongist kaunilt kooldus tumedate ripsmetega ning professionaali poolt modelleeritud ja värvitud kulmudega.

Tee oma kingitus kingisaaja jaoks veelgi erilisemaks ning lisa sinna juurde üks toitvatest ja niisutavatest 2in1 ripsme- ja kulmuseerumitest, mille üle iga naine rõõmustaks!

PS! Kui oled kingi valimisega lootusetult hiljaks jäänud ning Sul on kinkekaarti vaja nüüd ja kohe, siis saame selle edastada paari tunni jooksul ka digitaalsel viisil. Kui soovid kinkekaarti PDF vormis e-mailile, siis palun kirjuta meile oma soovist info@browmaniac.ee

Kinkekaardi kehtivus 3 kuud alates ostukuupäevast. Kinkekaart saadetakse kaunisse ümbrikusse pakendatuna pakiautomaati koos väikese magusa suutäiega, seega võid kinkekaardi saata ka otse kingisaajale sobivasse pakiautomaati!

Ära muretse, arvet me sinna kaasa ei pane, vaid saadame Sulle e-kirjaga.

 

 

 

kinkekaart naiseleKinkekaart Lash Lift + 3D kulmuhooldus
70,00 
Scroll to Top