Tasuta saatmine al. 50€ tellimusest

PÜSIKLIENDILE ALATI SOODSAMAD HINNAD

browmaniac ripsmed kulmud
kinkekaart ilusalong
kinkekaart ilusalong

Kinkekaart Lash Lift + Brow Lift

,

80,00 

Tarne 1-3 tööpäeva

Soovid omale kallist naissoost tuttavat üllatada mõne saabuva tähtpäeva puhul? Kinkekaart iluprotseduuridele on ilmselt igale naisele meelt mööda kingitus, sest just aeg iseendale on see mida iga naine vahetevahel väga vajab.

Kinkekaart Lash lift + Brow lift Botox protseduurile, peale mida kingisaajal on kaunid kooldus tumedad ripsmed ning professionaali poolt lamineeritud kulmud, mis on modelleeritud ja värvitud ning soovikorral ka volüümikamaks tehtud. Kirsiks tordil on luksuslik Botox hooldus kulmudele ja ripsmetele, mis niisutab, toidab ja hellitab neid sügavuti, tagades nende tervema väljanägemise ning siidise pehmuse.

Tee oma kingitus kingisaaja jaoks veelgi erilisemaks ning lisa sinna juurde üks toitvatest ja niisutavatest 2in1 ripsme- ja kulmuseerumitest, mille üle iga naine rõõmustaks!

PS! Kui oled kingi valimisega lootusetult hiljaks jäänud ning Sul on kinkekaarti vaja nüüd ja kohe, siis saame selle edastada paari tunni jooksul ka digitaalsel viisil. Kui soovid kinkekaarti PDF vormis e-mailile, siis palun kirjuta meile oma soovist info@browmaniac.ee

Kinkekaardi kehtivus 3 kuud alates ostukuupäevast. Kinkekaart saadetakse kaunisse ümbrikusse pakendatuna pakiautomaati koos väikese magusa suutäiega, seega võid kinkekaardi saata ka otse kingisaajale sobivasse pakiautomaati!

Ära muretse, arvet me sinna kaasa ei pane, vaid saadame Sulle e-kirjaga.

 

 

 

kinkekaart ilusalongKinkekaart Lash Lift + Brow Lift
80,00 
Scroll to Top