Tasuta saatmine al. 50€ tellimusest

Kiire tarne pakiautomaatidesse üle eesti

browmaniac ripsmed kulmud

BrowManiac e-poe kinkekaart

, , , , , ,

25,00 250,00 

Tarne 1-3 tööpäeva

Otsid täiuslikku kingitust, mis rõõmustaks igat ilusõpra? Siin on sinu vastus – BrowManiac e-poe kinkekaart! See on võluvõti, mis avab ukse mitmekülgsete ilunautluste maailma. BrowManiac e-pood pakub võimalust täita mitmeid soove korraga, sest selle kinkekaardiga saad nautida parimaid iluteenuseid, soetada kvaliteetseid ilutooteid ning osaleda põnevatel koolitustel.

Mis oleks parem, kui saad kingisaajale pakkuda võimalust valida just need iluteenused, tooted või koolitused, mis tema soovidele kõige paremini vastavad. Kas ta unistab täiuslikust kulmukaarest, kaunilt kooldus ripsmetest, ihaldab kvaliteetseid ilutooteid või soovib täiustada oma oskusi professionaalsete koolitustega? BrowManiac e-poe kinkekaart on selle kõige võti!

Seega, ära vaeva oma pead enam erinevate kingituste otsimisega, vaid tee oma lähedasele kingitus, mis annab valikuvabaduse, kuid samas loob küllaga rõõmu, elevust ja naudingut. BrowManiac e-poe kinkekaart – ideaalne valik, mis ühendab endas mitmekülgsuse, kvaliteedi ja unustamatud iluelamused!

Kinkekaardi soetamiseks lisa sobivas väärtuses kinkekaart ostukorvi ning tasu tellimuse eest sulle sobival viisil. Pärast makse laekumist edastatakse kinkekaart 24h jooksul tellimuse tegijale või otse kingisaajale. Kui soovid kinkekaardi edastamist otse kingisaajale, siis tuleb tellimuse vormistamisel “Lisainfo” lahtrisse kirjutada kingisaaja korrektne e-posti aadress.

BrowManiac e-poe digitaalne kinkekaart on browmaniac.ee e-poe elektrooniline maksevahend, mida saab kasutada ainult browmaniac.ee e-poes. Kinkekaart on maksevahendina realiseeritav kuni kinkekaardil märgitud kuupäevani, s.o. 6 kuud alates kinkekaardi soetamise hetkest.

Kinkekaarte on saadaval väärtuses 25, 50, 75, 100, 125, 150, 175, 200 ja 250 eurot. Kui soovite kinkekaarti mingis muus väärtuses võtke meiega ühendust info@browmaniac.ee.

Kinkekaart edastatakse digitaalses formaadis 24h jooksul tellimuse tegija või kingisaaja e-posti aadressile.

NB! Juhul kui soovid kinkekaardi edastamist otse kingisaajale, siis tuleb tellimuse vormistamisel “Lisainfo” lahtrisse kirjutada kingisaaja korrektne e-posti aadress.

Igal kinkekaardil on ainulaadne ja ühekordne kood, mis lahutab tellimuse summast maha kinkekaardil märgitud summa. Kinkekaardi lunastamiseks tuleb kood sisestada kassas “Kupongi kood” lahtrisse.


BrowManiac e-poe kinkekaardi kasutustingimused:

  • Kinkekaart on ühekordne digitaalne maksevahend veebipoes browmaniac.ee.
  • Juhul, kui veebipoe tellimuse summa ületab kinkekaardi väärtuse, tuleb puudujääv osa maksta mõnel teisel pakutaval makseviisil.
  • Kui valitud veebipoe tellimuse summa on väiksem kui kinkekaardi väärtus, siis kasutamata jäänud summat rahas välja ei maksta.
  • Kinkekaarti ei vahetata ümber rahaks.
  • Kinkekaarti ei ole võimalik tagastada ega ümber vahetada.
  • Iluteenuste, toodete ja koolituste eest saab tasuda ka mitme kinkekaardiga korraga.
  • Kinkekaarti saab kasutada koos teiste soodustustega (juhul kui ei ole sooduskampaanias märgitud teisiti).

 

 

 

 

Väärtus

25€, 50€, 75€, 100€, 125€, 150€, 175€, 200€, 250€

kinkekaart naiseleBrowManiac e-poe kinkekaart
25,00 250,00 Vali
Scroll to Top