Tasuta saatmine al. 50€ tellimusest

Kiire tarne pakiautomaatidesse üle eesti

browmaniac ripsmed kulmud
kinkekaart lash lift
kinkekaart lash lift

Kinkekaart Lash Lift Botox

,

50,00 

Tarne 1-3 tööpäeva

Soovid omale kallist naissoost tuttavat üllatada mõne saabuva tähtpäeva puhul? Kinkekaart iluprotseduuridele on ilmselt igale naisele meelt mööda kingitus, sest just aeg iseendale on see mida iga naine vahetevahel väga vajab.

Kinkekaart Lash lift Botox ehk ripsmete lamineerimise protseduurile, millega kingisaaja saab endale kaunilt kooldus tumedad ripsmed ning lisaks ka sügavuti niisutava ja toitva Botox hoolduse, peale mida on ripsmed elujõulisemad ja tervemad ning siidiselt pehmed.

Tee oma kingitus kingisaaja jaoks veelgi erilisemaks ning lisa sinna juurde üks toitvatest ja niisutavatest 2in1 ripsme- ja kulmuseerumitest, mille üle iga naine rõõmustaks!

PS! Kui oled kingi valimisega lootusetult hiljaks jäänud ning Sul on kinkekaarti vaja nüüd ja kohe, siis saame selle edastada paari tunni jooksul ka digitaalsel viisil. Kui soovid kinkekaarti PDF vormis e-mailile, siis palun kirjuta meile oma soovist info@browmaniac.ee

Kinkekaardi kehtivus 3 kuud alates ostukuupäevast. Kinkekaart saadetakse kaunisse ümbrikusse pakendatuna pakiautomaati koos väikese magusa suutäiega, seega võid kinkekaardi saata ka otse kingisaajale sobivasse pakiautomaati!

Ära muretse, arvet me sinna kaasa ei pane, vaid saadame Sulle e-kirjaga.

 

 

 

kinkekaart lash liftKinkekaart Lash Lift Botox
50,00 
Scroll to Top