Tasuta saatmine al. 50€ tellimusest

PÜSIKLIENDILE ALATI SOODSAMAD HINNAD

browmaniac ripsmed kulmud

Katya Vinog silikoonpadjad

, , , , ,

10,90 

Tarne 1-3 tööpäeva

Katya Vinog silikoonpadjad lash liftiks on kõige pehmemast esmaklassilisest silikoonist, hüpoallergeensed ja hõlpsasti kasutatavad. Esimesed ja kõige kvaliteetsemad anatoomilised hübriid tüüpi silikoonpadjad maailmas. Nendega on võimalik luua väga lummav lift+curl lash lifti efekt, mis püsib kaunina pikka aega! Ka on Katya Vinog silikoonpatjadega võimatu ripsmeid ülekoolutada.

Kõige uuem disain: pärlmutter sinise tooniga, KATYA VINOG logo üleval servas, suuruse tähis padja välisnurga pealmises osas.

Katya Vinog silikoonpadjad on saadaval 7 erinevas suuruses:

 • Suurus 1,5 sobib eriti lühikestele ripsmetele (u. 5 mm)
 • Suurus 2 sobib lühikestele ripsmetele (u. 6 mm)
 • Suurus 2,5 sobib lühikestele kuni keskmistele ripsmetele (u. 7 mm)
 • Suurus 3 sobib keskmiste pikkusega ripsmetele (u. 8 mm)
 • Suurus 3,5 sobib keskmisest veidi pikematele ripsmetele (u. 9-11 mm)
 • Suurus 4 sobib pikkadele ripsmetele (11-13mm)
 • Suurus 4,5 sobib väga pikkadele ripsmetele (13mm+)

Katya Vinog silikoonpatjade eelised:

• Korduvkasutatavad, vastupidavad sadadele ja veelgi rohkematele protseduuridele
• Sobivad absoluutselt igale silmakujule oma anatoomilise kuju tõttu
• Sobivad sirgetele, allavaatavatele ja naturaalselt kooldus ripsmetele
• Ei vaja silikoonpadja liimimist silmalaugudele
• Mugavad ka tundlike silmadega klientidele
• Steriliseeritavad, autoklaavitavad, kannatavad hästi kuumust

Suuruse valimisel tuleb lähtuda sellest, et enamus ripsmetest oleks 1mm allpool silikoonpadja ülemisest äärest, täpselt ääreni või 1mm üle ääre. Vaata ka allpool olevat skeemi, et lihtsustada õige suuruse leidmist.

Koolitaja soovitus:  Kuna Katya Vinog silikoonpadjad on tehtud poorsemast silikoonist, tänu millele on nad väga pehmed, ei ole soovitatav ripsmeid keemiliselt nende peal värvida, kuna seetõttu muutuvad silikoonpadjad paari korraga väga tumedaks ning koledaks. Ripsmeid saab peale lash lifti edukalt värvida ka patjadelt maas, mis on tihti ka parem ja kiirem lahendus. Leia vastav juhis allpool olevas kirjelduses.

 

Materjal: silikoon

Müügil üksikute paaridena, 1 paar = 2 silikoonpatja


Peale kasutamist puhasta silikoonpadjad koheselt antibakteriaalse seebi ja veega, loputa. Vajadusel desinfitseeri, steriliseeri. Kuivata ning aseta suletud hoiukarpi.


Kuidas värvida ripsmeid peale lash lifti silikoonpatjadelt maas?

 1. Peale lash lifti teist etappi (step2) puhasta ripsmed korralikult keemilisest emulsioonist. Kui ripsmetele peaks jääma step 2 jääke, siis takistab see keemilise värvi karva sisse imendumist ning värvimise tulemus võib jääda liiga hele või ebaühtlane. Puhastada võid puhta veega, ripsmepesuvahuga jne. Veega kokkupuude EI RIKU lash lifti tulemust! Loe sellest täpsemalt siin.
 2. Kanna alumiste ripsmete alla nahale paksult vaseliini või rasvast neutraalset (lõhnavaba, ilma rohkete lisaaineteta) kreemi.
 3. Aseta alumiste ripsmete alla silikoonist silmakaitsepadjad. Kui sa ei soovi alumisi ripsmeid värvida, siis kata ka alumised ripsmed kaitsepadjaga. Kui soovid alumisi ripsmeid värvida, siis veendu, et kõik ripsmed oleks silikoonist kaitsepadja alt väljas. Vajadusel kasuta nende väljatoomiseks mikroharjakest.
 4. Sega valmis värvisegu. Peale lash lifti oleks hea kasutada võimalikult madala protsendiga vesinikku ja rohkete hooldavate lisaainetega keemilist värvi. Nt. My Lamination vesinik ja keemiline värv on selleks hea valik.
 5. Kanna värvisegu ripsmetele käepärase pintsliga, avaldades värvi peale kandes kerget survet, et värv jõuaks ka alumiste ripsmeteni. Jälgi hoolikalt, et ripsmed saaks värviga kaetud juurtest kuni tippudeni. Lase mõjuda 5min, see on piisav aeg peale lash lifti, et ripsmed saaks korralikult tumedaks. Rohkem ei ole vajalik värvi peal hoida, sest see kuivatab liigselt karva.
 6. Eemalda silikoonist kaitsepadjad, eemadada vatitikuga silmade alt eelnevalt peale kantud vaseliin/kreem. Seejärel eemaldada värvisegu jäägid ripsmetelt, kasutades selleks vatipatju ja veedosaatorit. Pese ripsmed korralikult läbi ka ripsmepesuvahuga, et ripsmetesse ei jääks ühtegi värvi ega keemilise emulsiooni jääki.

kuidas valida õiges suuruses silikoonpadjad lash liftiks

 

Ei tea millist silikoonpatja lash liftiks vajad? Võta appi silikoonpatjade valimise spikker.

Suurus

1,5, 2, 2,5, 3, 3,5, 4, 4,5, 5

TOP
Katya Vinog silikoonpadjad
10,90 Vali
Scroll to Top