Tasuta saatmine al. 50€ tellimusest

Kiire tarne pakiautomaatidesse üle eesti

browmaniac ripsmed kulmud
Soodne!
elan kulmuvärv
elan keemiline värv
kulmuvärvid
elan deep brow tint
elan deep brow tint
elan deep brow tint
elan keemiline värv

ELAN Tint Booster toonija

, , , , , ,

Original price was: 11,90 €.Current price is: 8,99 €.

Tarne 1-3 tööpäeva

ELAN Tint Booster on ELAN professionaalse sarja poolt välja töötatud uuenduslik toode ja üks kulmude toonimissüsteemi Smart Brow Tinting System komponentidest. Deep Brow Tint keemilised värvid leiad siit. Sobib kasutamiseks ka ripsmetel.

Boosterit on saadaval kahes värvitoonis:

06 INDIGO – külm toonija
07 ORANGE – soe toonija

Boosterid on välja töötatud, et lisada kulmuvärvi põhivärvipaletile rohkem sügavust ja intensiivsust, laiendada toonide mitmekesisust, korrigeerida ja kõrvaldada soovimatud toonid.

ELAN Tint Booster on spetsiaalselt loodud kasutamiseks Deep Brow Tin 04 ICY ja 05 SPICY põhivärvipaletiga. Neid on võimalik kasutada ka teiste kulmuvärvide kaubamärkidega, eeldusel, et tehnikul on värviteaduse põhiteadmised.

Suurus: 20ml

 

Kasutamine:

Kulmude ettevalmistamine

Enne kulmude modelleerimist ja värvimist kasutage naha ja karvade puhastamiseks ELAN Cleansing Detox-Mousse pesuvahtu kulmudele ja ripsmetele, millel on antibakteriaalne toime.

Värvisegu valmistamine

Sega ELAN Deep Brow Tint 3% vesinikuga vahekorras 1:1, mittemetallist kausis, kasutades värvipakendis olevat mõõtelusikat. Kulmuvärvi põhivärvipaletile sügavuse ja intensiivsuse lisamiseks või uue tooni loomiseks kasutage vastavalt segamisskeemile boosterit 06 INDIGO või 07 ORANGE.

Deep Brow Tint (49%) + vesinik (49%) + booster (2%) = värvisegu (100%)

Tähelepanu! Mida rohkem boosterit kasutatakse, seda enam on lõplik toon lähemal põhitoonile (sinine või oranž).

Kulmude värvimine

Kanna värvisegu kulmudele vastavalt eelnevalt määratletud kujule. Laske sellel mõjuda 5-10 minutit sõltuvalt soovitud kulmuvärvi intensiivsusest. Seejärel eemaldage värv täielikult niiske vatipadjaga.

Värvitooni fikseerimine

Et tagada hea keemilise värvi püsivus ja pakkuda karvadele lisahooldust, kasuta viimase etapina ELAN Colour Fix värvifiksaatorit.

Värv

06 INDIGO – külm, 07 ORANGE – soe

Aqua, Cetearyl Alcohol, Glyceryl Stearate Se, Ethoxydiglycol, Ceteareth-20, Ethanolamine, Glycerin, Cocamidopropylamine Oxide, N,n-bis(2-hydroxyethyl)-p-phenylenediamine Sulfate, Glyceryl Stearate, Peg-100 Stearate, Urea, Sodium Sulfite, Sodium Erythorbate, Disodium Edta, Parfum, 1-naphthol, 2,4-diaminophenoxyethanol Hcl, P-phenylenediamine
elan kulmuvärvELAN Tint Booster toonija
Original price was: 11,90 €.Current price is: 8,99 €.Vali
Scroll to Top