Tasuta saatmine al. 50€ tellimusest

Kiire tarne pakiautomaatidesse üle eesti

browmaniac ripsmed kulmud
elan kulmuvärv
elan kulmuvärv
elan kulmuvärv deep brow tint
elan kulmuvärv keemiline
elan deep brow tint kulmu värv
kulmuhooldus tallinn
elan kulmuvärv keemiline
kulmuvärv elan
kulmuvärvid
elan keemiline värv
elan deep brow tint
elan deep brow tint
elan deep brow tint

ELAN Deep Brow Tint keemiline värv

, , , , , ,

11,90 

Tarne 1-3 tööpäeva

Parim kulmuvärv, et luua kliendile kauapüsiva tooniga kulmud! Jääb väga hästi ka nahale. Valmis segatud värvisegu pH on 7 ehk  neutraalne ja see on ideaalne pH tase karva heaoluks. Sobib kasutamiseks ka ripsmetel.

Kauakestev kulmuvärv Deep Brow Tint on ELAN professionaalse sarja poolt välja töötatud uuenduslik toode ja üks kulmude signatuurtoonimissüsteemi SMART BROW TINTING SYSTEM komponentidest. Ühtlasi on see ka maailma esimene neutraalse pH-tasemega keemiline värv, mis hoiab ära naha ja karvade kahjustamise ning kuivuse. Seda on täiesti ohutu kasutada igat tüüpi karvadel ja nahal. Värvidel on ka väga mõnus lõhn. Kuna värvi kulub väga vähe, jätkub nendest väga kauaks!

Värve võib segada ainult 3% Smart Brow Tinting System vesinikuga, mille leiad siit.

Kaks originaalselt tooni:

• 04 ICY – külm pruun

• 05 SPIСY – soe pruun

Omadused:

Pikaajaline naha toonimine – kuni 14 päeva nahal ja 4 nädalat karvadel

Toon ilmub nahale ja karvadele koheselt ning võimaldab tehnikul kuju korrigeerida enne toonimisprotseduuri lõppu

See on ammoniaagi- ja MEA-vaba, mis tähendab, et võimalik allergiarisk on vähenenud

Koostises on ka Heliogenol™, mis on SEDERMA (Prantsusmaa) patenteeritud koostisaine – kaitseb värvi tuhmumise ja UV-kiirguse eest!

Nendel keemilistel värvidel on veel lisaks kaks värviboosterit – vaid 4 tootega saad luua 50 erinevat tooni! See on absoluutne innovatsioon kulmude disainimises!

Lisage kulmuvärvidele 07 ORANGE booster soojuse loomiseks või 06 INDIGO booster külma tooni loomiseks.

 

Suurus: 20ml

Kasutamine:

Kulmude ettevalmistamine

Enne kulmude modelleerimist ja värvimist kasutage naha ja karvade puhastamiseks ELAN Cleansing Detox-Mousse pesuvahtu kulmudele ja ripsmetele, millel on antibakteriaalne toime.

Värvisegu valmistamine

Sega ELAN Deep Brow Tint 3% vesinikuga vahekorras 1:1, mittemetallist kausis, kasutades värvipakendis olevat mõõtelusikat. Kulmuvärvi põhivärvipaletile sügavuse ja intensiivsuse lisamiseks või uue tooni loomiseks kasutage vastavalt segamisskeemile boosterit 06 INDIGO või 07 ORANGE.

Deep Brow Tint (49%) + vesinik (49%) + booster (2%) = värvisegu (100%)

Tähelepanu! Mida rohkem boosterit kasutatakse, seda enam on lõplik toon lähemal põhitoonile (sinine või oranž).

Kulmude värvimine

Kanna värvisegu kulmudele vastavalt eelnevalt määratletud kujule. Laske sellel mõjuda 5-10 minutit sõltuvalt soovitud kulmuvärvi intensiivsusest. Seejärel eemaldage värv täielikult niiske vatipadjaga.

Värvitooni fikseerimine

Et tagada hea keemilise värvi püsivus ja pakkuda karvadele lisahooldust, kasuta viimase etapina ELAN Colour Fix värvifiksaatorit.

Värv

04 ICY – külm pruun, 05 SPIСY – soe pruun

Aqua, Cetearyl Alcohol, Trideceth-2 Carboxamide Mea, Ethoxydiglycol, Dimethylamino Methylpropanol, Glyceryl Stearate Se, Toluene-2,5-diamine Sulfate, Glycerin, Ceteareth-20, P-phenylenediamine, Cocamidopropylamine Oxide, Disodium Edta, 4-amino-m-cresol, Glyceryl Stearate, Peg-100 Stearate, Microcrystalline Cellulose, Xanthan Gum, Urea, Sodium Sulfite, Diazolidinyl Urea, Methylparaben, Propylparaben, Propylene Glycol, Sodium Erythorbate, Resorcinol, 2,6-diaminopyridine, 2,4-diaminophenoxyethanol Hcl, Parfum, Helianthus Annuus Seed Extract, Sodium Benzoate
elan kulmuvärvELAN Deep Brow Tint keemiline värv
11,90 Vali
Scroll to Top