Tasuta saatmine al. 50€ tellimusest

PÜSIKLIENDILE ALATI SOODSAMAD HINNAD

browmaniac ripsmed kulmud

LAMITTA Pad lamineerimise palett

, , , , , , , ,

32,90 

Tarne 1-3 tööpäeva

LAMITTA Pad saab Sinu uueks lemmikuks ripsmete ja kulmude lamineerimisel. LAMITTA Pad on suur silikoonist palett, mis võimaldab meistri tööalale paigutada ja organiseerida mitmeid olulisi lash lifti ja kulmude lamineerimise töövahendeid, muutes seeläbi tööprotsessi võimalikult mugavaks ja sujuvaks.

LAMITTA Pad silikoonist palett sisaldab 7 kaussjat lahtrit emulsioonide või muude toodete hoiustamiseks, millest igaüks tagab ideaalsed proportsioonid iga emulsiooni, seerumi, liimi vms toote jaoks, välistades toodete üleliigse raiskamise võimaluse. Lisaks on paletil 5 süvendatud sektsiooni pintslite, sondide jms jaoks ja 3 sektsiooni väiksemate tööriistade jaoks. Lamineerimiseks mõeldud paleti disain on hoolikalt välja töötatud, et maksimeerida meistri tööefektiivsust lash lifti ja kulmude lamineerimise ajal.

LAMITTA Pad on valmistatud pehmest silikoonist ja on väga vastupidav. Paletti on lihtne kasutada ja puhastada ning tänu mustale värvusele ei jää paletile ka nähtavaid keemilise värvi või muude toodete plekke.

Saadavus: Laos

Mõõdud: 20cm x 13.5cm x 1cm

Pildil nähtavad lisatarvikud ei kuulu komplekti, müügil vaid palett.

Materjal: silikoon

Peale igat kasutamist pesta antibakteriaalse seebiga, desinfitseerida, kuivatada ja asetada suletud hoidikusse. Silikoonist tooteid, mida kasutatakse silmadel või nende läheduses, ei tohi leotada keemilistes ainetes desinfitseerimise või steriliseerimise eesmärgil!

 

LAMITTA Pad lamineerimise palett
32,90 

Saadavus: Laos

Scroll to Top