Tasuta saatmine al. 50€ tellimusest

Kiire tarne pakiautomaatidesse üle eesti

browmaniac ripsmed kulmud

OkO pintslikomplekt “Flawless Brushes Flawless Brows”

, , , , ,

23,90 

Tarne 1-3 tööpäeva

Ainulaadsete, multifunktsionaalsete ja professionaalsete sünteetiliste pintslite komplekt OkO’lt, mis on loodud hingega ilukunstnikele. Pintslid on valmistatud kvaliteetsetest materjalidest, tänu millele on nad elastsed, tihedad ja kulumiskindlad.

  • Kaldnurgaga pintsel #3 võimaldab saavutada ülipeeneid jooni, pehmeid tõmbei ja kihte, perfektne teostamaks karvade imitatsiooni.
  • Lame pintsel #4 sobib ideaalselt kreemi- ja geeltekstuuridega töötamiseks. See aitab teil nt. kulmupasta abil tõmmata kulmudele puhtaid kontuurjooni ning puhastada kulmuääri keemilise värvi ja hennaga töötades. Sobib ka ripsmete liimimiseks silikoonpatjadele lash lifti ajal.
  • Pehme kaarega pintslil #6 on kaarjas õrn serv ja see võimaldab täiuslikku ombre stiili loomist koos puhta põhjajoonega. Tänu pintsli suurele suurusele on töö alati kiire ja kvaliteetne.

Komplektis olevad pintslid on sobilikud töötamiseks kõikide keemiliste värvidega, hennaga, dekoratiivkosmeetikaga, kreemjate ja geelja tekstuuriga toodetega.

Kõikide OkO pintslite käepidemed on valmistatud meistrite käeanatoomiat arvestades, et tagada parim võimalik töömugavus.

Saadavus: Laos

Komplekt sisaldab 3 pintslit.

OkO pintslikomplekt “Flawless Brushes Flawless Brows”
23,90 

Saadavus: Laos

Scroll to Top