Tasuta saatmine al. 50€ tellimusest

PÜSIKLIENDILE ALATI SOODSAMAD HINNAD

browmaniac ripsmed kulmud

Katya Vinog silikoonist silmakaitsepadjad

, , , , ,

9,90 

Tarne 1-3 tööpäeva

Katya Vinog korduvkasutatavad silikoonist silmakaitsepadjad alumistele ripsmetele.

Katya Vinogi silmakaitsepadjad on valmistatud kvaliteetsest silikoonist, mis tagab luksuslikult pehme tunde, luues kliendile ülima mugavustunde mistahes ripsmeprotseduuri ajal. Hüpoallergeenne omadus muudab need ideaalseks valikuks ka neile, kes on tundlikud või lausa allergilised geelpatjade suhtes.

Katya Vinog silikoonist kaitsepadjad on perfektsed kasutamiseks alumiste ripsmete eraldamisel lash liftis, ripsmepikenduste paigalduse/hoolduse ajal ja ripsmete keemilisel värvimisel. Tänu silikoonpatjade mustale värvusele ei jää neile nähtavaid värviplekke.

Silikoonist silmakaitsepatju saab kasutada mitmes erinevas asendis, et saavutada parim sobivus vastavalt kliendi silmakujule. Katya Vinog ainulaadsed ja keskkonnasõbralikud silmakaitsepadjad on iga tõelise lash lifti meistri töövahendite kohustuslik lisand. See mitte ainult ei aita vähendada ühekordselt kasutatavate töövahendite ja materjalide keskkonnamõju, vaid pakub ka pikas perspektiivis kulutõhusat lahendust.

Saadavus: Laos

Materjal: silikoon

Mõõdud:  8,5 x 2,5cm

Peale igat kasutamist pesta antibakteriaalse seebiga, desinfitseerida, kuivatada ja asetada suletud hoidikusse. Silikoonist tooteid, mida kasutatakse silmadel või nende läheduses, ei tohi leotada keemilistes ainetes desinfitseerimise või steriliseerimise eesmärgil!

Katya Vinog silikoonist silmakaitsepadjad
9,90 

Saadavus: Laos

Scroll to Top