Tasuta saatmine al. 50€ tellimusest

Kiire tarne pakiautomaatidesse üle eesti

browmaniac ripsmed kulmud
Soodne!

Lash lifti komplekt Basic Lifter

, , , ,

Original price was: 200,00 €.Current price is: 150,00 €.

Tarne 1-3 tööpäeva

Lash lifti komplekt Basic Lifter on suurepärane komplekt alles alustavale ilutegijale, aga ka juba tegutsevale lash lifti tehnikule. Stardikomplektis sisalduvad kõik vajalikud tooted, et professionaalselt lash lift teostada ja ripsmed keemiliselt värvida. Kõik tooted on hoolikalt lash lifti koolitaja poolt välja valitud, kvaliteetsed ja korduvalt testitud! Soovikorral saad komplekti täiustada ja personaliseerida oma vajadustele vastavamaks soetades juurde teisi lash lifti tooteid, nagu ripsmete puhastusvaht, round ja flat classic tüüpi silikoonpadjad jm!

Kui tellid koos Basic Lifter lash lifti komplekti ja Lash Lift Basic koolituse, saad koolituse 30% soodsamalt! Soodustuse saamiseks lisa ostukorvi korraga Basic Lifter lash lifti komplekt ja Lash Lift Basic koolitus ning aktiveeri kupong “BASICDUO“.

20-osalisest lash lifti komplektist Basic Lifter leiad:

Tooted eraldi ostes kokku ∼ 200€, komplektina ostes vaid 150€!

Tutvu ka allpool komplektis sisalduvate toodete kirjeldustega ning funktsioonidega.

Saadavus: Laos

Mida Basic Lifter lash lifti komplektis olevate toodetega teha saab?

Täpsemate toote funktsioonidega saad tutvuda, kui klikid rasvases kirjas olevale tootenimetusele.

 

 • My Lamination Lifting Cream+ komplekt koosneb 5 x 1,5ml esimese etapi ehk step 1 emulsiooni sisaldavast kotikesest. See on vajalik, et lõhkuda karvades olevad disulfiidsidemed, mis lubavad muuta karvakuju.
 • My Lamination Neutralising Cream+ komplekt koosneb 5 x 1,5ml teise etapi ehk step 2 emulsiooni sisaldavast kotikesest. See on vajalik, et taastada eelnevalt lõhutud disulfiidsidemed ja salvestada karva sisse uus koolutatud kuju.
 • My Lamination Hydrating Serum+ komplekt koosneb 5 x 1,5ml kolmanda etapi ehk step 3 seerumit sisaldavast kotikesest. See on vajalik, et niisutada ripsmeid peale keemilist töötlust ja anda neile kaunis läige.

 • Hybrid silikoonpadjad Rosa suurustes S, M, L, XL on hübriid tüüpi silikoonpadjad, mida võib kasutada ükskõik mistahes ripsmetüüpidel ja ripsmepikkustel. Annavad kauni lifting+koolutuse efekti, tagades hiljem normaalse väljakasvu. Sobituvad hästi anatoomiliselt, haakuvad nahaga kergesti, seega ei ole vaja neid silmalaugudele liimida. Nendega on pea võimatu ripsmeid ülekoolutada nende innovaatilise kuju tõttu.
 • Teardrop silikoonpadjad Candy suurustes S, M, L, XL on pisarakuju tüüpi lash lifti silikoonpadjad, mis annavad klientide poolt palavalt armastatud WOW LIFT efekti.

 • My Lamination klassikaline lash lifti liim on nii algajatele kui ka edasijõudnutele sobilik ripsmete lamineerimise liim, mis keskmise kuivamise ajaga. Kasutatakse ripsmete fikseerimiseks silikoonpatjadele ja vajadusel ka silikoonpatjade liimimiseks silmalaugudele.

 • My Lamination 2% vesinik on vajalik My Lamination keemilise värvi aktiveerimiseks.

 • My Lamination sinimust keemiline värv annab võimaluse muuta ripsmed kaunilt tumedaks lash lift protseduuri lõpus. Tumedaks värvitud ripsmed toovad lash lifti efekti veelgi rohkem esile ja lisavad pilgule dramaatilisust ning sügavust!

 • My Lamination Mineral 1ml ja Vitamin LashBrow 1ml on ripsmebotoksid ehk lihtkeeli ripsmetele mõeldud supertoit/mask, mida kasutatakse enne kolmandat etappi. See toidab, taastab ja niisutab sügavuti ripsmeid ning taastab maksimaalselt kahjustada saanud struktuure. My Lamination Vitamin ja Mineral ripsmebotokseid võib omavahel ka segada, saades seega ülimalt luksuliku supertoidu ripsmete taastamiseks!

 • Silikoonist silmakaitsepadjad Fine on vajalikud alumiste ripsmete eraldamiseks ülemistest, et need ei segaks lash lifti protsessi ning alumised ripsmed ei liimuks ülemiste ripsmete külge kinni ripsmete kinnitamise etapis. Hiljem saab neid kasutada ka ripsmete keemilisel värvimisel: kaitsevad nahka keemilise värviga määrdumise eest, on lõpmatult korduvkasutatavad ja kannatavad väga hästi puhastamist ning desinfitseerimist.

 • Pintsel HM on ideaalne lash lifti emulsioonide puhtaimaks eemaldamiseks, puhastades iga ripsmevahe emulsioonidest täielikult vähendades sellega ripsmete ületöötlemise riski. Hiljem saab kasutada seda ripsmete keemilisel värvimisel värvi aplikatsiooniks ripsmetele.

 • Pintsel T22 tagab laitmatu keemiliste emulsioonide aplikatsiooni ripsmetele. T22 pintsliga saad luua korrektsed jooned, täpse paigutuse ja garanteerid emulsioonide leviku absoluutselt igasse ripsmevahesse, et ükski ripsmekarv ei jääks koolutavast protsessist välja.

 • Y kamm (3tk) on vajalik ripsmete liimimise etapis silikoonpatjadele pinguldamiseks ja detailseks eraldamiseks. BrowManiac Y-kamm on eriti vastupidav, tänu oma supertugevatele kammipiidele.

 • L-sond Colour Mix on metallist valmistatud, kuid kerge ja käepärane lash lifti tööriist, millega ripsmeid silikoonpatjadele liimitakse, eraldatakse ja pinguldatakse. Sondi terav tipp võimaldab teha ülitäpset tööd ja töötada ka kõige pisemate ripsmetega!

 • Ripsmeharjad 50tk  on vajalikud ripsmete kammimiseks ja eraldamiseks enne ning peale lash lifti protseduuri. Samuti saab nendega peale kanda step 3 ehk kolmanda etapi niisutavaid seerumeid, ripsmebotoksit jm.

 • Mikroharjad 100tk on kasulikud valeripsmete eraldamisel põhiripsmejoonest, silikoonpatjade õige kauguse saavutamiseks ripsmejoonest, ripsmete liimimisel, emulsioonide pealekandmisel jne.

 • Kompensaatorid Flexedge on vajalikud lash lifti esimeses ja teises keemilise emulsiooni etapis, et tagada ripsmete hea püsivus silikoonpatjadel ning luua juurekompensatsiooni, et kõik ripsmed saaks juurtest perfektse koolutuse ning ei tekiks väljaveninud lash lifti efekti. Flexedge kompensaatorid täiustatud spetsiaalse “keelekesega”, tänu millele on neid ripsmetele kergem paigaldada ja eemaldada.

 

Komplektis olevatest lash lifti emulsioonidest jätkub säästlikul kasutamisel ca. 40-ks lash lifti protseduuriks. Liimi jätkub mitmekümneks protseduuriks. Teised tooted on korduvkasutatavad ja kestavad mitmekümneid ning osad isegi lausa mitusada protseduuri.

Ripsme- ja mikroharjade, silikoonpatjade, L-sondi, Y-kammi ja kompensaatorite värv võib erineda lõplikul komplekteerimisel tootepildil olevast, juhul kui laos puudub tellimuse hetkel antud värvi toode. Asendame sellisel juhul teise värviga, kuid tüüp ning funktsioon jääb tootel samaväärseks. Kui puudub samaväärne toode, asendame selle paremaga.  lash lifti stardikomplekt

Sulle võib meeldida ka…

Lash lifti komplekt Basic Lifter
Original price was: 200,00 €.Current price is: 150,00 €.

Saadavus: Laos

Scroll to Top