Tasuta saatmine al. 50€ tellimusest

Kiire tarne pakiautomaatidesse üle eesti

browmaniac ripsmed kulmud
Soodne!

Lash lifti komplekt Easy Peasy

, , , ,

Original price was: 65,00 €.Current price is: 55,00 €.

Tarne 1-3 tööpäeva

Lash lifti komplekt Easy Peasy sobib hästi alustavale ilutegijale või esimesteks ripsmete lamineerimise katsetusteks. Stardikomplektis sisalduvad kõik esmavajalikud tooted, et ripsmed kaunilt koolutada. Tooted on hoolikalt lash lifti koolitaja poolt selekteeritud, kvaliteetsed ja testitud! Soovikorral saad komplekti täiustada ja personaliseerida oma vajadustele vastavamaks soetades juurde teisi lash lifti tooteid, nagu nt. keemiline värv ja vesinik, L sond jm!

Easy Peasy lash lifti komplektiga koos soovitame soetada ka Lash Lift Basic koolituse!

10-osalisest lash lifti komplektist Easy Peasy leiad:

Tooted eraldi ostes kokku 65€, komplektina ostes vaid 55€!

Tutvu ka allpool komplektis sisalduvate toodete kirjeldustega ning funktsioonidega.

Saadavus: Laos

Mida Easy Peasy lash lifti komplektis olevate toodetega teha saab?

Täpsemate mahtude ja toote funktsioonidega saad tutvuda, kui klikid rasvases kirjas olevale tootenimetusele.

 

  • My Lamination Trio+ emulsioonide minikomplektis sisalduvad kõik vajalikud lash lifti emulsioonid ripsmete keemiliseks koolutamiseks ehk lamineerimiseks: step 1, step 2 ja step 3.

  • Dolly lash lifti silikoonpadjad suurustes S, M, M1, M2, L on vajalikud, et ripsmed saaksid imiteerida kooldunud/liftitud kuju, mille keemiliste emulsioonidega karvas sisse “salvestame”. Silikoonpatjade suuruste sortiment on piisav, et sobituda igas pikkuses ripsmetega. Tegu on klassikaliste ja kõige levinumate lash lifti silikoonpatjadega, mis annavad väga efektse WOW koolutuse tulemuse, mida kliendid jumaldavad.

  • My Lamination Light lash lifti liim on ripsmete lamineerimise liim, mis kuivab aeglasemalt. Tänu sellele on ta sobilik just alustavatele lash lifti tehnikutele, kellel kulub veidi kauem aega ripsmete silikoonpatjadele liimimiseks ja eraldamiseks. Aeglase kuivamisega liim annab tehnikule rohkem aega ripsmete perfektseks paigutamiseks silikoonpatjadele.

  • Silikoonist silmakaitsepadjad Fine on vajalikud alumiste ripsmete eraldamiseks ülemistest, et need ei segaks lash lifti protsessi ning alumised ripsmed ei liimuks ülemiste ripsmete külge kinni ripsmete kinnitamise etapis. Hiljem saab neid kasutada ka ripsmete keemilisel värvimisel: kaitsevad nahka keemilise värviga määrdumise eest, on lõpmatult korduvkasutatavad ja kannatavad väga hästi puhastamist ning desinfitseerimist.

  • Pintsel HM on ideaalne lash lifti emulsioonide puhtaimaks eemaldamiseks, puhastades iga ripsmevahe emulsioonidest täielikult vähendades sellega ripsmete ületöötlemise riski. Hiljem saab kasutada seda ripsmete keemilisel värvimisel värvi aplikatsiooniks ripsmetele.

  • Pintsel T22 tagab laitmatu keemiliste emulsioonide aplikatsiooni ripsmetele. T22 pintsliga saad luua korrektsed jooned, täpse paigutuse ja garanteerid emulsioonide leviku absoluutselt igasse ripsmevahesse, et ükski ripsmekarv ei jääks koolutavast protsessist välja.

  • Y kamm on vajalik ripsmete liimimise etapis silikoonpatjadele pinguldamiseks ja detailseks eraldamiseks. BrowManiac Y-kamm on eriti vastupidav, tänu oma supertugevatele kammipiidele.

  • Ripsmeharjad 10tk on vajalikud ripsmete kammimiseks ja eraldamiseks enne ning peale lash lifti protseduuri. Samuti saab nendega peale kanda step 3 ehk kolmanda etapi niisutavaid seerumeid, ripsmebotoksit jm.

  • Mikroharjad 10tk on kasulikud valeripsmete eraldamisel põhiripsmejoonest, silikoonpatjade õige kauguse saavutamiseks ripsmejoonest, ripsmete liimimisel, emulsioonide pealekandmisel jne.

  • Kompensaatorid Curve on vajalikud lash lifti esimeses ja teises keemilise emulsiooni etapis, et tagada ripsmete hea püsivus silikoonpatjadel ning luua juurekompensatsiooni, et kõik ripsmed saaks juurtest perfektse koolutuse ning ei tekiks väljaveninud lash lifti efekti.

 

Komplektis olevatest lash lifti emulsioonidest jätkub säästlikul kasutamisel ca. 8-ks lash lifti protseduuriks. Liimi jätkub mitmekümneks protseduuriks. Teised tooted on korduvkasutatavad ja kestavad mitmekümneid ning osad isegi lausa mitusada protseduuri.

Ripsme- ja mikroharjade, silikoonpatjade, Y-kammi ja kompensaatorite värv võib erineda lõplikul komplekteerimisel tootepildil olevast, juhul kui laos puudub tellimuse hetkel antud värvi toode. Asendame sellisel juhul teise värviga, kuid tüüp ning funktsioon jääb tootel samaväärseks. Kui puudub samaväärne toode, asendame paremaga.

Sulle võib meeldida ka…

Lash lifti komplekt Easy Peasy
Original price was: 65,00 €.Current price is: 55,00 €.

Saadavus: Laos

Scroll to Top