Tasuta saatmine al. 50€ tellimusest

Kiire tarne pakiautomaatidesse üle eesti

browmaniac ripsmed kulmud
Soodne!

Lash lifti komplekt Master Lifter

, , , ,

Original price was: 330,00 €.Current price is: 280,00 €.

Tarne 1-3 tööpäeva

Lash lifti komplekt Master Lifter on parim stardikomplekt neile, kes soovivad lash lifti teostada nagu tõeline professionaal! See on vaieldamatult perfektne valik nii alustajatele kui ka edasijõudnud lash lifti meistritele. Meie kõige luksuslikumas stardikomplektis sisalduvad absoluutselt kõik vajalikud tooted, et lash lifti tipptasemel teostada ja ripsmeid keemiliselt värvida. Kõik tooted on lash lifti koolitaja poolt ülima detailsusega välja selekteeritud, iga pisemgi detail on põhjalikult läbi kalkuleeritud ja boonusena on koolitaja komplektile peale lugenud oma maagilised võlusõnad, et iga Sinu lash lift Master Lifter komplektiga oleks veatu ja maailma parim!

Kui tellid Master Lifter lash lifti komplekti ja Lash Lift Master koolituse koos, saad koolituse 40% soodsamalt! Soodustuse saamiseks lisa ostukorvi korraga Master Lifter stardikomplekt ja Lash Lift Master ripsmete lamineerimise koolitus ning aktiveeri kupong “MASTERDUO“.

32-osalisest lash lifti komplektist Master Lifter leiad:

Tooted eraldi ostes kokku 330€, komplektina ostes vaid 280€!

Tutvu ka allpool komplektis sisalduvate toodete kirjeldustega ning funktsioonidega.

Saadavus: Laos

Mida Master Lifter lash lifti komplektis olevate toodetega teha saab?

Täpsemate toote funktsioonidega saad tutvuda, kui klikid rasvases kirjas olevale tootenimetusele.

 

 • My Lamination Lifting Cream+ komplekt koosneb 5 x 1,5ml esimese etapi ehk step 1 emulsiooni sisaldavast kotikesest. See on vajalik, et lõhkuda karvades olevad disulfiidsidemed, mis lubavad muuta karvakuju.
 • My Lamination Neutralising Cream+ komplekt koosneb 5 x 1,5ml teise etapi ehk step 2 emulsiooni sisaldavast kotikesest. See on vajalik, et taastada eelnevalt lõhutud disulfiidsidemed ja salvestada karva sisse uus koolutatud kuju.
 • My Lamination Hydrating Serum+ komplekt koosneb 5 x 1,5ml kolmanda etapi ehk step 3 seerumit sisaldavast kotikesest. See on vajalik, et niisutada ripsmeid peale keemilist töötlust ja anda neile kaunis läige.

Antud emulsioonidest piisab ∼ 40 lash lift protseduuriks.


 • MIA Pro Lashes LamiStrip on peenikest silikoonist ribadripsmete fikseerimiseks ja perfektse aplikatsiooni joone loomiseks lash liftis. Selge ja korrektne emulsioonide paigalduse joon tagab stabiilsemad tulemused lash liftis.

 • MIA Pro Lashes kompensaatorid on vajalikud lash lifti esimeses ja teises keemilise emulsiooni etapis, et tagada ripsmete hea püsivus silikoonpatjadel ning luua juurekompensatsiooni, et kõik ripsmed saaks juurtest perfektse koolutuse ning ei tekiks väljaveninud lash lifti efekti. Flexedge kompensaatorid täiustatud spetsiaalse “keelekesega”, tänu millele on neid ripsmetele kergem paigaldada ja eemaldada. Suurepärased abimehed ka lami balm glue tüüpi liime kasutades.

Master Lifter lash lifti stardikomplektis on esindatud absoluutselt kõik silikoonpatjade tüübid: FLAT, TEARDROP, ROUND ja HYBRID. Selline valmisolek kindlustab Sinu edu tegelemaks ükskõik mis tüüpi ripsmetega kliendiga, saavutades alati tipptasemel tulemused!


 • My Lamination Strong lash lifti liim on kiiremini kuivav lash lifti liim, mis ei vea Sind alt. Tugeva hoidvusega, mistõttu ripsmed ei tule silikoonpatjadelt emulsioonide mõjuajal lahti. Vähem stressi tehnikule!

 • My Lamination 2% vesinik on vajalik My Lamination keemilise värvi aktiveerimiseks.

 • My Lamination sinimust keemiline värv annab võimaluse muuta ripsmed kaunilt tumedaks lash lift protseduuri lõpus. Tumedaks värvitud ripsmed toovad lash lifti efekti veelgi rohkem esile ja lisavad pilgule dramaatilisust ning sügavust!

 • My Lamination Vitamin või Mineral LashBrow 15ml on ripsmebotoks ehk lihtkeeli ripsmetele mõeldud supertoit/mask, mida kasutatakse enne kolmandat etappi. See toidab, taastab ja niisutab sügavuti ripsmeid ning taastab maksimaalselt kahjustatud struktuure. My Lamination Vitamin ja Mineral ripsmebotokseid võib omavahel ka segada, saades seega ülimalt luksuliku supertoidu ripsmete taastamiseks!

 • My Lamination Cleansing Foam 4in1 puhastusvaht on neutraalse pH-ga puhastusvaht ripsmetele, millega tuleb puhastada ripsmed enne lash lifti protseduuri mustusest, meigist ja rasust ning ka protseduuri ajal peale keemilist värvimist, et välistada värvijääkide jäämine silma ümbrusesse.

 • Lash lifti palett Pro on 5 erineva sektsiooniga silikoonist korduvkasutatav palett ökonoomseks ja mugavaks lash lifti protseduuriks. Paleti avade suurus on mõeldud täpselt ühe lash lifti protseduuri jaoks. Täida palett vahetult enne protseduuri vajalike toodetega ja naudi kiiret ning mugavamat protseduuri teostamist.

 • Silikoonist silmakaitsepadjad Flex on superpehmed, õhukesed, painduvad ja absoluutselt iga silmakujuga sobituvad. Need on vajalikud alumiste ripsmete eraldamiseks ülemistest, et need ei segaks lash lifti protsessi ning alumised ripsmed ei liimuks ülemiste ripsmete külge kinni ripsmete kinnitamise etapis. Hiljem saab neid kasutada ka ripsmete keemilisel värvimisel: kaitsevad nahka keemilise värviga määrdumise eest, on lõpmatult korduvkasutatavad ja kannatavad väga hästi puhastamist ning desinfitseerimist.

 • Lamineerimise pintsel Pro on laminaator tüüpi pintsel, millel on lühikesed, tihedad ja tugevad harjased, millega saab samaegselt ripsmeid silikoonpatjadele liimida, pinguldada ja eraldada. 3in1 lahendus mugavamaks ja kiiremaks protseduuriks. Ei ole vaja lisatööriistu nagu nt L-sond, Y-kamm jne.

 • Pintsel HM on ideaalne lash lifti emulsioonide puhtaimaks eemaldamiseks, puhastades iga ripsmevahe emulsioonidest täielikult vähendades sellega ripsmete ületöötlemise riski. Hiljem saab kasutada seda ripsmete keemilisel värvimisel värvi aplikatsiooniks ripsmetele.

 • Pintsel T22 tagab laitmatu keemiliste emulsioonide aplikatsiooni ripsmetele. T22 pintsliga saad luua korrektsed jooned, täpse paigutuse ja garanteerid emulsioonide leviku absoluutselt igasse ripsmevahesse, et ükski ripsmekarv ei jääks koolutavast protsessist välja.

 • Puhastuspintsel on mõeldud kasutamiseks ripsmepuhastusvahuga ripsmete puhastamisel. Pintslil on pehmed, kuid tihedad harjased, mis eemaldavad efektiivselt ripsmetel ja nende vahel oleva mustuse, meigi ja rasu.

 • Y kamm (5tk) on vajalik ripsmete liimimise etapis silikoonpatjadele pinguldamiseks ja detailseks eraldamiseks. BrowManiac Y-kamm on eriti vastupidav, tänu oma supertugevatele kammipiidele.

 • Soontega L-sond Thick on metallist valmistatud käepärane lash lifti tööriist, millega ripsmeid silikoonpatjadele liimitakse, eraldatakse ja pinguldatakse. Sondi terav tipp võimaldab teha ülitäpset tööd ja töötada ka kõige pisemate ripsmetega! Sondi tipuosas olevad sooned aitavad ripsmeid perfektselt eraldada.

 • Ripsmeharjad 50tk  on vajalikud ripsmete kammimiseks ja eraldamiseks enne ning peale lash lifti protseduuri. Samuti saab nendega peale kanda step 3 ehk kolmanda etapi niisutavaid seerumeid, ripsmebotoksit jm.

 • Mikroharjad 100tk on kasulikud valeripsmete eraldamisel põhiripsmejoonest, silikoonpatjade õige kauguse saavutamiseks ripsmejoonest, ripsmete liimimisel, emulsioonide pealekandmisel jne.

 • Mini harjakesed 10tk on pisikesed mugavad töövahendid, millega ripsmetele kanda niisutavaid seerumeid ja ripsmebotoksit. Nende aplikaatorite abil saab iga kui viimne karv niisutatud ja toidetud!

 • Veedosaator on spetsiaalse kumera tilaga dosaator. Lisa sinna destilleeritud vesi ja pigista õrnalt pudelit ning vajalik kogus vett ongi käes. Pudelit ei pea isegi kallutama! Vesi on vajalik lash lifti mitmes erietapis: liigse liimi, emulsioonijääkide, keemilise värvi eemaldamisel jne.

 • Silmalaugude teip on vajalik üleliigse naha pinguldamiseks ripsmete lamineerimisel, et tagada parem ligipääs ja nähtavus ripsmetele ja ripsmejoonele. Üleliigne nahk võib segada silikoonpadja korraliku paigaldust ja teisi lash lifti etappe.

 

 

Komplektis olevatest lash lifti emulsioonidest jätkub säästlikul kasutamisel ca. 40-ks lash lifti protseduuriks. Liimi jätkub mitmekümneks protseduuriks. Teised tooted on korduvkasutatavad ja kestavad mitmekümneid ning osad isegi lausa mitusada protseduuri.

Ripsme- ja mikroharjade, puhastuspintsli, paleti, silikoonpatjade, L-sondi, Y-kammi, lamistripide ja kompensaatorite värv võib erineda lõplikul komplekteerimisel tootepildil olevast, juhul kui laos puudub tellimuse hetkel antud värvi toode. Asendame sellisel juhul teise värviga, kuid tüüp ning funktsioon jääb tootel samaväärseks. Kui puudub samaväärne toode, asendame selle paremaga.  l

My Lamination LashBrow 15ml ripsmebotoks komplekteeritakse komplekti juhusliku valiku alusel, lisatakse kas Mineral või Vitamin.

Sulle võib meeldida ka…

Lash lifti komplekt Master Lifter
Original price was: 330,00 €.Current price is: 280,00 €.

Saadavus: Laos

Scroll to Top