Tasuta saatmine al. 50€ tellimusest

PÜSIKLIENDILE ALATI SOODSAMAD HINNAD

browmaniac ripsmed kulmud
lash lifti liim
lash lifti liim
kulmutehnik lash lift tallinn ripsmed lamineerimine
lash lifti liim

BrowManiac Hybrid Glue lash lifti liim

, , , ,

14,90 

Tarne 1-3 tööpäeva

Lash lifti liim, mille abil liimid ripsmed silikoonpatjadele vähem kui 5 minutiga!

Saage tuttavaks BrowManiac Hybrid Glue lash lifti liimiga – see muudab ripsmete lamineerimise protseduuri lihtsamaks ja efektiivsemaks kui eales varem!

🌟 Koheselt nakkuv: Ärge raisake enam aega ootamisele, millal liim taheneb! Meie lash lifti liim on koheselt nakkuv, mis tähendab, et ripsmed kinnituvad silikoonpadjale hetkega. See kiirendab protsessi märkimisväärselt ja säästab aega nii teile kui ka teie klientidele.

🌟 Pikem korrigeerimise aeg: BrowManiac Hybrid Glue liimiga saate olla kindel, et tulemused saavad perfektsed. Ripsmed on silikoonpadjal sätitavad, eraldatavad ja pinguldatavad pikemat aega, kui teiste liimidega. See annab lash lifti meistrile võimaluse tagada täiuslik ripsmete laotus ja silmapaistev tulemus, mis rõõmustab teie klienti kaua.

🌟 Ökonoomsus: Selle lash lifti liimiga on vähem alati rohkem! Tänu selle suurepärasele nakkuvusele kulub teil liimi minimaalselt, mis tähendab, et üks tuub kestab kaua ning see on äärmiselt ökonoomne valik. Nii saate teha rohkem protseduure, säästes samal ajal aega ja raha.

🌟 Õhukindel tuub: Liim  on pakendatud õhukindlasse tuubi, mis tagab selle pikajalise kestvuse. See tähendab, et te ei pea muretsema liimi muutumise pärast  paksuks või ebaefektiivseks ning võite kindel olla, et iga kasutuskord on sama suurepärane kui esimene.

🌟 Kergesti puhastatav: Lisaks kõigile teistele eelistele on BrowManiac Hybrid Glue liim ka väga kergesti puhastatav. See tähendab, et igasugune liimijääkide eemaldamine pärast protseduuri on meistri jaoks kiire ja vaevatu, tagades puhtad ja säravad tulemused ning kiirema valmisoleku järgmise kliendi jaoks.

Kui otsite liimi, mis ühendab endas balm tüüpi ja klassikalise lash lifti liimi parimad omadused , siis BrowManiac Hybrid Glue on perfektne valik!

Vaata tootegaleriist videot, kui lihtne on ripsmete liimimine BrowManiac Hybrid liimiga!

Saadavus: Laos

Kasutusnipid:

Kui oled ripsmete sektsiooni silikoonpadjale sättimise, eraldamise ja pinguldamise lõpetanud, siis tõmba kuiva vatitikuga ripsmete juurtest tippudeni, et saavutada matt viimistlus ning eemaldada üleliigne liim.

Peale koolutava emulsiooni (step1) eemaldamist kontrollige üle ripsmete paigutus, vajadusel korrigeerige.

Hügieeniliseks kasutamiseks doseeri vajalik kogus liimi lash lifti paletile, ära võta pintsliga liimi otse tuubi doseerimise otsikult!

 

 

Suurus: 5ml

Hoiustamine: Hoida päikese eest varjatud, ühtlase temperatuuriga kohas. Liimi võimalikult pikaajaliseks säilitamiseks veenduge peale igakordset kasutamist, et sulgesite korgi tugevalt. Hoiustage liimi kork suunaga allapoole, see takistab õhu ligipääsu tuubi.

Aqua (Water), Butyl Acrylate, Dextrin, Propylene Glycol, Glycerin, Copolymer, Ethyl Alcohol
TOP
BrowManiac Hybrid Glue lash lifti liim
14,90 

Saadavus: Laos

Scroll to Top