Tasuta saatmine al. 50€ tellimusest

Kiire tarne pakiautomaatidesse üle eesti

browmaniac ripsmed kulmud
Soodne!
lami elastic liim
lami elastic glue

LAMI Elastic Glue lash lifti liim

, , , ,

Original price was: 25,90 €.Current price is: 21,90 €.

Tarne 1-3 tööpäeva

LAMI Elastic Glue on täiuslik kombinatsioon tavalisest lash lifti liimist ja uudsest balm tüüpi liimist, pakkudes lisatoitvust ning jäädes samas ka pikemaks ajaks paindlikuks.

Elastne liim tagab kiire ja lihtsa ripsmete silikoonpadjale liimimise koos pikema kuivamisperioodiga, et tagada iga ripsmekarva õige asend enne täielikku kuivamist – erinevalt tavapärastest ripsmeliimidest. Samas nakkub ta koheselt, st. Sa ei pea enam ootama, kuni liim paksemaks muutub, et ripsmed silikoonpadjale kinnituks. Samuti ei tekita see täielikult kuivades ripsmetele kilejat kihti, et tagada emulsiooni optimaalseim karva tungimine, mille tulemuseks on ka lühemad protseduuri ajad.

Koostises olevad hüaluroonhape ja pantenool niisutavad ja toitavad ripsmeid lash lift protseduuri ajal sarnaselt originaalsele LAMI Glue Balm liimile. Lisaks on LAMI Elastic lash lifti liim ka mugavas tuubis, mis muudab selle paletile või mõnele muule liimialusele doseerimise väga hõlpsaks ja täpseks.

Antud liimist jätkub väga pikaks perioodiks (pea sajaks protseduuriks) ning tema head liimimisomadused säilivad kuni viimse tilgani, st. liim ei muutu ajaga tuubis olles paksemaks, kui seda on õigesti hoiustatud!

Ära unusta lisaks paletti osta!

Saadavus: Laos

Suurus: 10ml

Hoiustamine: Hoida päikese eest varjatud, ühtlase temperatuuriga kohas.

Aqua, Butyl Acrylat, Propylene Glycol, 1,2-Henaxediol, PVP, Panthenol, Sodium Hyaluronate.
lami glue elastic lash lifti liimLAMI Elastic Glue lash lifti liim
Original price was: 25,90 €.Current price is: 21,90 €.

Saadavus: Laos

Scroll to Top