Tasuta saatmine al. 50€ tellimusest

PÜSIKLIENDILE ALATI SOODSAMAD HINNAD

browmaniac ripsmed kulmud

Nikk Mole Peony Pink kampolivaba depilatsioonivaha

, , , ,

8,90 

Tarne 1-3 tööpäeva

Kampolivaba kõvavaha ehk kilevaha spetsiaalselt kulmude ja näo vahatamiseks – Nikk Mole brändilt.

Eemaldab õrnadelt näopiirkondadelt soovimatud karvad tõhusalt ja mugavalt. Vaha on meeldiva aroomiga, tekstuuriga, kõvastub hõlpsalt. Eemaldab suurepäraselt isegi kõige lühemad karvad ja ka udukarvad. Kampolivaba koostise tõttu sobib ideaalselt ka reageerivamatele nahatüüpidele, kuna ei põhjusta nii palju punetust.

Kõvavaha tüüpi depilatsioonivaha sobib kõikidele nahatüüpidele ja on hüpoallergeense koostisega, mistõttu on see ideaalne valik tundlikule nahale. Nautige ärritus- ja ebamugavustundevaba vahatamisprotseduure Nikk Mole granuleeritud näo- ja kulmuvahaga. Spetsiaalselt loodud näonaha hooldamiseks, võimaldades ilma suurema pingutuseta saavutada veatu ja sileda naha.

Varsti tulekul

Anna teada, kui toode on saadaval

Kogus: 100g


Mis on rosin free wax ehk kampolivaba vaha?

Kampolivaba vaha on revolutsiooniline karvaeemaldustoode, mis on loodud naha silumiseks ja rahustamiseks ilma kampolita, kleepuva loodusliku koostisaineta, mis on saadud männivaigust, mille välimus ja jõudlus võivad erineda. Kampolivaba vaha sobib suurepäraselt kõige reageerivamatele nahatüüpidele, kuna on inertne, st selle sünteesi käigus elimineeritakse kampolis looduslikult esinevad ühendid (rosiinhapped), mis võivad teatud nahatüüpidel punetust põhjustada.


Kasutamisjuhised:

  • Kuumutage vaha vahasoojendusmasinas
  • Puhastage eelnevalt töödeldav nahapiirkond Nikk Mole toonikuga või mõne teise brändi eelhooldusvahendiga
  • Kandke depileeritavasse piirkonda õhuke kiht vahatamiseks mõeldud õli
  • Kandke õhukese/peenikese spaatliga vajalik kogus vaha karvade kasvusuunas
  • Niipea kui vaha kõveneb, haarake vahariba servast näppude või spaatli otsaga ja eemaldage vaha naha pinnalt ühe kiire liigutusega karvade kasvusuuna vastassuunas
  • Pärast depilatsiooniprotseduuri eemaldage vahatamiseks mõeldud õliga nahalt vahajäägid ja töödelge nahk järelhooldustootega
  • Vajadusel kandke peale rahustavat geeli
Scroll to Top