Tasuta saatmine al. 50€ tellimusest

Kiire tarne pakiautomaatidesse üle eesti

browmaniac ripsmed kulmud

ItalWax Solo vahatamise komplekt 250ml

, ,

14,90 

Tarne 1-3 tööpäeva

Vahatamise komplekt ItalWax Solo võimaldab kodus kiiresti ja valutult eemaldada karvu.

Tänu oma elastsusele on Solo kilevaha lihtne peale kanda ning see tuleb suurepäraselt toime ka lühikeste ja kõvade karvadega (alates 3 mm), eemaldab need esimesel korral juurest. Vaha sisaldab kakaovõid, mis hooldab nahka protseduuri ajal. Pärast depilatsiooni muutub nahk pehmeks ja sametiseks. Tulemuseks on sile karvavaba nahk kuni 4 nädalat.

Spetsiaalses plastikpurgis vaha kuumutatakse mikrolaineahjus. Kantakse peale spaatliga. Vaha eemaldamiseks ei ole vaja pabereid, vaid haarake vahariba servast ning lihtalt tõmmake. Eemaldub ühes tükis ning ei jäta nahka kleepuma.

Mõeldud depilatsiooniks õrnadel aladel (kaenlaalused, bikiini, terve nägu).

Lisaspaatleid saad osta siit.

Varsti tulekul

Anna teada, kui toode on saadaval

Maht: 250ml

Pakendis: vaha purgis 250 ml, spaatlid – 2 tk., juhend – 1 tk.


Kasutamine:

1. Avage purk, eemaldage plastikust kaitsekate.

2. Asetage avatud purk vahaga mikrolaineahju sisse plaadi äärde, mitte keskele.

3. Kuumutage 3 minutit 800 W juures.

4. Kuumutage 4 minutit 600 W juures.

5. Pärast kuumutamist võib vaha olla ebaühtlase konsistentsiga, võtke spaatel ja segage vaha ettevaatlikult, kuni see muutub ühtlaseks.

6. Vaha on kasutusvalmis.

7. Teostage depilatsioon ainult kasutusjuhendis näidatud õpetuse järgi!


LISAHOIATUSED:

VAHA SOOJENDAMINE: järgige hoolikalt kasutusjuhendit. Olge ettevaatlik, ärge kunagi kuumutage vaha üle, et vältida põletusohtu. Ärge kuumutage kauem kui kasutusjuhendis ette nähtud. Pidage meeles, et erinevatel mikrolaineahjudel võib olla erinev küttevõimsus. Jälgige alati purki kuumutamise ajal. Kui näete ebatavalist käitumist, näiteks purgi deformatsiooni, lülitage mikrolaineahi koheselt välja ja ärge puudutage toodet enne, kui see on jahtunud.

JAHUTAMINE: pärast kuumutamist ärge avage koheselt mikrolaineahju ust, vaid laske purgil 1 minut jahtuda enne kui ukse avate. Kasutage vahapurgi väljavõtmiseks pajakindaid, et mitte käsi ega näppe kõrvetada.

SEGAMINE: pärast jahtumist segage vaha ühtlaseks seguks, segades seda õrnalt spaatliga 1 minut, kuni vaha saavutab mee tekstuuri.

TAASKUUMUTAMINE: kui vaha on raske segada, soojendage seda uuesti 15-sekundiliste intervallidega, segage uuesti ning vajadusel korrake kuni saavutate ühtlase konsistentsi.

TEMPERATUURI KONTROLL ENNE KASUTAMIST: enne vaha pealekandmist kontrollige selle temperatuuri vastavalt lisatud kasutusjuhendile.


Sõltuvalt depilatsioonitsoonist järgige järgmisi juhiseid:

Näo depilatsioon

1. Kandke spaatliga väike kogus vaha kuivale ja puhtale nahale, surudes spaatliga tihedalt nahale. Kasutage väikest spaatlit.

2. 5–10 sekundi pärast kontrollige, kas vaha on kõvastunud (ei tohi kleepuda sõrmede külge).

3. Kasutage vasakut kätt, et tõmmata nahk karvade eemaldamise tsoonis pingule.

4. Haarake parema käega vahariba äärest ja eemaldage see ühe järsu liigutusega selle külje suunas, millelt seda peale kandsite.

5. Korrake protseduuri järgmisel tsoonil.

 

Kaenlaaluste depilatsioon

1. Vasaku käe alt karvade eemaldamiseks asetage vasak käsi nii kaugele kui võimalik pea taha, et tõmmata nahk depilatsioonitsoonis pingule.

2. Kandke spaatliga väike kogus vaha kuivale ja puhtale nahale, surudes spaatliga tihedalt nahale. Kasutage suurt spaatlit. Parima tulemuse saavutamiseks peavad aplikatsiooni servad olema paksemad.

3. 5–10 sekundi pärast kontrollige, kas vaha on kõvastunud (ei tohi kleepuda sõrmede külge).

4. Võtke parema käega vahariba äärest kinni ja eemaldage vaha ühe järsu liigutusega selle külje suunas, millelt seda peale kandsite.

5. Korrake protseduuri järgmisel tsoonil.

 

Bikiinitsooni depilatsioon

1. Kandke spaatliga väike kogus vaha kuivale ja puhtale nahale, surudes spaatliga tihedalt nahale. Kasutage suurt spaatlit. Parima tulemuse saavutamiseks peavad aplikatsiooni servad olema paksemad.

2. 5–10 sekundi pärast kontrollige, kas vaha on kõvastunud (ei tohi kleepuda sõrmede külge).

3. Pingutage vasaku käega nahka depilatsioonitsoonis. Haarake parema käega vahariba servast ja eemaldage vaha ühe äkilise liigutusega vastu karvakasvu suunda.

4. Ärge kandke vaha limaskestade lähedale.

5. Korrake protseduuri vajadusel ka järgmistel tsoonidel.

 

Jalgade depilatsioon

1. Kandke spaatliga väike kogus vaha kuivale ja puhtale nahale, surudes spaatliga tihedalt nahale. Kasutage suurt spaatlit.

2. Parima tulemuse saavutamiseks peavad pealekantud vahariba servad olema paksemad. Lihtsaimaks eemaldamiseks peab pealekantud vahariba olema 10–15 cm pikk ja 2 mm paksune.

3. 5–10 sekundi pärast kontrollige, kas vaha on kõvastunud (ei tohi kleepuda sõrmede külge).

4. Pingutage vasaku käega nahka depilatsioonitsoonis. Võtke parema käega vahariba äärest ja eemaldage see ühe järsu liigutusega selle külje suunas, millelt peale kandsite.

5. Korrake protseduuri järgmises tsoonis.

Scroll to Top