Tasuta saatmine al. 50€ tellimusest

PÜSIKLIENDILE ALATI SOODSAMAD HINNAD

browmaniac ripsmed kulmud
Soodne!
browmaniac
elan kulmuvärv

ELAN Ultramarine Powder helestaja

, , ,

Original price was: 15,90 €.Current price is: 4,99 €.

Tarne 1-3 tööpäeva

ELAN Ultramarine Powder helestaja on välja töötatud spetsiaalselt kulmude heledamaks muutmiseks.

See on rikastatud niisutava liquidum kompleksiga, mis tagab kulmude helestamise protseduuri ajal kulmukarvadele maksimaalse kaitse ja hoolitsuse, pakkudes ka helestamissegule elastsust mugavamaks pealekandmiseks. Neutraliseerivad ultramariini pigmendid vähendavad võimalikku soovimatu kollase tooni tekkimise ohtu.

Kasutatakse kulmude helestamiseks, kui klient soovib heledamaid kulme, kui ka liiga tumeda kulmutooni korrigeerimiseks.

Peale naturaalselt liiga tumedate kulmude helestamist kasuta ELAN Deep Brow Tint värve ja sama sarja boostereid, et anda kulmudele soovitud värvitoon.

Saadavus: Laos

Suurus: 10g

Kasutamine:

LIGHT tehnika: kulmude heledamaks muutmine 1-2 tooni võrra (ilma järgneva värvimiseta)
Sega ELAN Ultramarine Powder helestaja ELAN 3% vesinikuga vahekorras 1:3 (üks osa pulbrit ja kolm osa vesinikku). Protseduuri esimeses etapis kandke segu paksematele karvadele, teises etapis jaotage see pintsli abil kogu kulmude pinnale. Olenevalt soovitud tulemusest ja karvade paksusest lase segul mõjuda 1-3 minutit. Soovitud tulemuse saavutamisel peske segu niiske vatipadjaga maha. Kui teil on vaja saada heledamat tooni, korrake protseduuri. Keemilise reaktsiooni lõpetamiseks kandke kulmudele ELAN Detox-Mousse puhastusvahtu ja eemaldage vaht niiske vatipadjaga. Parimateks tulemusteks peale helestamist on soovitatav kanda karvadele veel lisaks ELAN Colour FIX värvifiksaatorit.
NB! Korduval helestamisel kandke segu ainult uutele kulmukarvadele, kasutades selleks peene otsaga pintslit.

 

INTENSE tehnika: kulmukarvade heledamaks muutmine 3-5 tooni võrra
Sega ELAN Ultramarine Powder helestaja ELAN 3% vesinikuga vahekorras 1:2 (üks osa pulbrit ja kaks osa vesinikku). Protseduuri esimeses etapis kandke segu paksematele karvadele, teises etapis jaotage see pintsli abil kogu kulmude pinnale. Olenevalt soovitud tulemusest ja karvade paksusest lase segul mõjuda 5-15 minutit. Soovitud tulemuse saavutamisel peske segu niiske vatipadjaga maha. Kui teil on vaja saada heledamat tooni, korrake protseduuri. Keemilise reaktsiooni lõpetamiseks kandke kulmudele ELAN Detox-Mousse puhastusvahtu ja eemaldage vaht niiske vatipadjaga. Parimateks tulemusteks peale helestamist on soovitatav kanda karvadele veel lisaks ELAN Colour FIX värvifiksaatorit.

Kui pärast helestamist soovite kulmud ka keemiliselt värvida, kasutage ELAN 3% vesinikku ja Deep Brow Tint kulmuvärve koos boosteritega ja argaaniaõliga. Vahekorras 1:1:4.

Kanna värvisegu kulmudele ja lase mõjuda 1-2 minutit. Seejärel eemalda kulmudelt värv niiske vatipadjaga.

Keemilise reaktsiooni lõpetamiseks kandke kulmudele ELAN Detox-Mousse puhastusvahtu ja eemaldage vaht niiske vatipadjaga. Parimateks tulemusteks peale helestamist on soovitatav kanda karvadele veel lisaks ELAN Colour FIX värvifiksaatorit.

 

0
elan ultramarine eyebrow bleaching powder kulmude blondeerimineELAN Ultramarine Powder helestaja
Original price was: 15,90 €.Current price is: 4,99 €.

Saadavus: Laos

Scroll to Top