Tasuta saatmine al. 50€ tellimusest

PĂśSIKLIENDILE ALATI SOODSAMAD HINNAD

browmaniac ripsmed kulmud

OkO Hollywood Pink lash lifti silikoonpadjad

, , , , , ,

12,00 

Tarne 1-3 tööpäeva

OkO Hollywood Pink 💗 silikoonpadjad lash liftiks on valmistatud kvaliteetsest, hüpoallergeensest, kõrge puhtusastmega silikoonist.

Anatoomilise kujuga ja läikiva hästi nakkuva sisepinnaga, mis võimaldab kinnitada silikoonpadjad silmalaugudele ka ilma liimi kasutamata. Tänu pealispinna ainulaadsele tekstuurile kleepuvad ripsmed silikoonpatjadele peaaegu iseseisvalt, mis lihtsustab oluliselt ripsmete patjadele fikseerimise protsessi.

OkO silikoonpadjad on kulumiskindlad ja vastupidavamad ka keemilisele ripsmevärvile, kui teiste brändide silikoonpadjad. Sobivad kasutamiseks nii lamavas kui ka istuvas asendis lash lifti tehes.

OkO Hollywood Pink silikoonpadjad on teardrop ja round tüüpi (sõltuvalt suurusest) ning mõeldud sirgetele või allapoole suunaga kasvavatele ripsmetele. Komplektis 3 paari silikoonpatju, suurustes M, L, XL.

Suurus M – round tĂĽĂĽpi, annab sujuva või kerge koolutuse, olenevalt emulsiooni pealekandmise kõrgusest. Sobilik lĂĽhikese ja keskmise pikkusega ripsmetele.
Suurus L – round tĂĽĂĽpi, mõeldud just allapoole kasvavatele ripsmetele. Annab pehme loomuliku loki, mille väljakasv jääb kena ja peaaegu märkamatu. Emulsiooni kõrgemale kandmisel saate efektsema tulemuse. Keskmistele ja pikkadele ripsmetele.
Suurus XL – teardrop tĂĽĂĽpi, annab märgatava ja efektse koolutuse. Ideaalne pikkade ripsmete jaoks.

Saadavus: Laos

Silikoonpadjad ripsmete lamineerimiseks. Komplektis 3 paari.

Materjal: silikoon

OkO Hollywood Pink lash lifti silikoonpadjad
12,00 

Saadavus: Laos

Scroll to Top