Tasuta saatmine al. 50€ tellimusest

Kiire tarne pakiautomaatidesse üle eesti

browmaniac ripsmed kulmud
lash lifti kompensaatorid mia
lash lifti kompensaatorid mia

Kompensaatorid Flexedge

, , , ,

7,90 24,90 

Tarne 1-3 tööpäeva

Kaunilt värvilised lash lifti kompensaatorid, fikseerijad, lindid – kuidas iganes keegi neid kutsuda soovib! Tegu on väga oluliste töövahenditega lash lift protseduuris, et tagada täiuslikult kooldunud ripsmed. Kompensaatoritel on ülaosas mugav “keel”, millest on hea pintsettidega haarata kompensaatoride paigaldamisel ning eemaldamisel.

Silikoonist Flexedge kompensaatoritega saad:

  • Fikseerida kiirelt ripsmed, mis silikoonpadjalt keset protseduuri lahti tahavad tulla (eriti oluline balm tüüpi liimide puhul)
  • Katta alumised ripsmed, et nad ei segaks protseduuri ning ei puutuks kokku emulsioonidega
  • Pakkuda ripsmejuurtele kompensatsiooni saavutamaks ühtlane koolutus ilma “väljavenitatud” ripsmeteta

Kompensaatorid on väga pehmest silikoonist, suurepärase nakkuvusega ja piisava pikkusega, sobitudes nagu valatult iga kontuuri ja ükskõik millise silikoonpadjaga. Need omadused tagavad maksimaalne toestuse, kleepuvuse ning kinnituse – see on edu valem ideaalseks lash liftiks!

Kui Sa soovid avastada kõiki võimalusi ja õppida erinevaid meetodeid, kuidas kompensaatoreid edukalt kasutada, osale Lash Lift Master koolitusel, mille leiad siit: https://browmaniac.ee/toode/lash-lift-master-koolitus/

Kompensaatorite mugavaks hoiustamiseks telli lisaks spetsiaalne hoiukarp!

Pikkus 5cm, laius 5mm.

Saadaval erinevate värvide komplekt, mis koosneb viiest paarist (kokku 10 kompensaatorit) või üks paar valitud värvitoonis (2 kompensaatorit).

 

Värv

Heleroosad 1 paar, Komplekt – 5 paari erinevates värvides, Neoonkollased 1 paar, Neoonroosad 1 paar, Oranžid 1 paar, Türkiissinised 1 paar

lash lifti kompensaatoridKompensaatorid Flexedge
7,90 24,90 Vali
Scroll to Top