Tasuta saatmine al. 50€ tellimusest

Kiire tarne pakiautomaatidesse üle eesti

browmaniac ripsmed kulmud
zola protein lash lift
zola lash lifti komplekt
zola protein ripsmete lamineerimise komplekt
zola brow lash protein reconstruction system lash lift komplekt
zola protein lash brow lamineerimise komplekt
zola protein lash lifti komplekt ripsmete lamineerimiseks

Zola Brow&Lash Protein Reconstruction System lamineerimise komplekt

, , , , , , ,

74,90 

Tarne 1-3 tööpäeva

Zola Protein Reconstruction System ripsmete ja kulmude lamineerimise komplekt on teadusliku uurimistöö tulemus, mis on loodud uuenduslike valemite abil.

Protein Reconstruction sisaldab mikroproteiine, mis tungivad sügavale karvastruktuuri, pakkudes laitmatut hooldust ja taastamist.

1. etapp “Protein Strong Lifting” on süsteemi esimene saam. See avab disulfiidsidemed, samaegselt tagades ripsmete/kulmude sügava taastamise ja kaitse, kasutades ainulaadset toimeainete kombinatsiooni. Toode on loodud kasutamiseks professionaalidele, mistõttu ZOLA kasutas koostise väljatöötamisel teaduslikku lähenemist, et saavutada komponentide maksimaalne toime, tagades hämmastavad tulemused.

2. etapp “Protein Fixer” on lamineerimissüsteemi teine samm. See tagab esimese koostise toime neutraliseerimise ja disulfiidsidemete ühendumise uuendatud konfiguratsioonis (kinnitub ripsmete-kulmude uus kuju). Selle ainulaadne valem aitab taastada karvade loomulikku kaitsekihti kahjustatud piirkondades, vähendades karvade haprust ja ühtlustades pH taset.

3. etapp “Protein Care” on ZOLA uuendusliku kulmude ja ripsmete lamineerimissüsteemi kolmas samm. Unikaalne koostis tagab karvade sügava rekonstrueerimise ja taastamise. “Special Formula 3” on loodud taastama karvade valgu- ja lipiidimassi (korteks-kutiikul) kolmel tasemel: taastamine, niisutamine ja toitmine.

Nüüd saavad ripsmed ja kulmud mitte ainult kauni koolduvuse ja liftingu, vaid ka ülimalt rikkaliku ja sügava hoolduse, mis muudab lamineerimise protseduuri ohutumaks ja tõhusamaks. ZOLA uuendatud valem sobib igat tüüpi karvade, nii haprate kui ka jäigematega!

Saadavus: Laos

Komplektis:

1  x 10ml STEP 1 “Protein Strong Lifting”

1 x 10ml STEP 2 “Protein Fixing”

1 x 10ml STEP 3 “Protein Care”

 

Kasutamine:

PS! Emulsioone saab kasutada kõikidel karvatüüpidel: õrnad, keskmised, tugevad.

 

KULMUDE LAMINEERIMINE

Valmistage oma kulmud lamineerimisprotseduuriks ette puhastusvahuga.

Kandke 1. etapi emulsioon kulmudele ja jaotage ühtlaselt kogu kulmude pinnale. Jätke mõjuma 4-12 minutiks.

Mõjuajad:

8-12 minutit – karvad on ulakad, paksud ja jämedad

6-8 minutit – loomulik, tavaline, keskmise paksusega

4-6 minutit – õhukesed, haprad või eelnevalt keemiliselt töödeldud karvad (blondeeritud või helestatud, hiljuti keemiliste värvidega värvitud)

Vajadusel võite väga jäikade karvade puhul emulsiooni efektiivsuse suurendamiseks kasutada kulmude töödeldud ala katmiseks spetsiaalset kilet.

Peale mõjuaja täitumist eemaldage emulsiooni jäägid vee või toonikuga niisutatud vatipadjaga.

 

Kandke teise etapi emulsioon kulmudele ja jaotage see ühtlaselt üle kogu pinna, kammige kulmukarvad soovitud suunda mini harjakesega. Oodake ja laske mõjuda 7-8 minutit, sõltuvalt karva struktuurist või paksusest.

Eemaldage emulsiooni jäägid vee või toonikuga niisutatud vatipadjaga.

Kandke kolmanda etapi emulsioon kulmudele, jaotage ühtlaselt üle kogu pinna, oodake 3-5 minutit, seejärel eemaldage jäägid vee või toonikuga niisutatud vatipadjaga maha.

 

RIPSMETE LAMINEERIMINE:

Valmistage ripsmed lamineerimisprotseduuriks ette puhastusvahuga.

Valige protseduuriks vajalik silikoonpadjad sõltuvalt ripsmete pikkusest ja oodatavast tulemusest. Liimige ripsmed silikoonpatjadele spetsiaalse lash lifti liimiga. Proovi ka uut ZOLA Lami Balmi!

Kandke esimese etapi emulsioon ripsmetele ja jaotage see ühtlaselt üle kogu pinna. Jätke mõjuma 4-12 minutiks.

Mõjuajad:

8-12 minutit – karvad on ulakad, paksud ja jämedad

6-8 minutit – loomulik, tavaline, keskmise paksusega

4-6 minutit – õhukesed, haprad või eelnevalt keemiliselt töödeldud karvad (blondeeritud või helestatud, hiljuti keemiliste värvidega värvitud)

Eemaldage emulsiooni jäägid vee või toonikuga niisutatud vatitikuga või kaldnurgaga pintsliga.

Kandke teise etapi emulsioon ripsmetele ja jaotage see ühtlaselt kogu pikkuses, oodake 7-8 minutit.

Eemaldage emulsiooni jäägid vee või toonikuga niisutatud vatitikuga või kaldnurgaga pintsliga.

Kandke kolmanda etapi seerum ripsmetele, jaotage ühtlaselt kogu ripsmete pikkuses, jätke mõjuma 3-5 minutiks, seejärel eemaldage emulsiooni jäägid vee või toonikuga niisutatud vatitikuga või kaldnurgaga pintsliga.

 

Vajadusel saab peale lash või brow lifti läbi viia kulmude ja ripsmete värvimise protseduuri kasutades ZOLA kollageeniga rikastatud keemilist värvi.

 

VASTUNÄIDUSTUSED: Individuaalne talumatus toodetes sisalduvate komponentide suhtes. Enne kasutamist tehke kindlasti allergiatest. Mitte kasutada põletikulistel või kahjustatud nahapiirkondadel. Allergilise reaktsiooni korral konsulteerida koheselt arstiga.

ETTEVAATUSABINÕUD: Vältida silma sattumist. Silma sattumisel loputada koheselt rohke veega

zola protein lash liftZola Brow&Lash Protein Reconstruction System lamineerimise komplekt
74,90 

Saadavus: Laos

Scroll to Top