Tasuta saatmine al. 50€ tellimusest

Kiire tarne pakiautomaatidesse üle eesti

browmaniac ripsmed kulmud
Набор для ламинирования

Nikk Mole Amino Puzzle System lamineerimise komplekt

, , , , , , ,

49,90 

Tarne 1-3 tööpäeva

Nikk Mole LOVELY Amino Puzzle System Lamination on esimene väljatöötatud 2in1 kulmude ja ripsmete lamineerimise süsteem, mis võimaldab samm-sammult lamineerimise käigus säilitada karvade struktuuri vähendatud mõjuajaga. Süsteem koosneb kolmest emulsioonist: Amino Lift Boost, Amino Fix Boost ja Silky Pinky Repair ja see on mõeldud nii lash liftiks kui ka brow liftiks.

1 “Amino Lift Boost” esimesel lamineerimise etapil väheneb koostises sisalduva aminohappe arginiini tõttu negatiivne mõju karvastruktuurile, kaotamata seejuures disulfiidsideme ümberstruktureerimise jõudu.

2 “Amino Fix Boost” teisel lamineerimise etapil, tänu spetsiaalsele aminosuhkrule, kitosaanile, mitte ainult ei neutraliseerita, vaid ka lõpetatakse esimese emulsiooni toime. Lisaks veel rekonstrueeritakse ja liidetakse omavahelt tugevalt eelnevalt lõhutud disulfiidsidemed. Lamineerimisprotseduurile kuluv aeg väheneb tänu sellele 10%.

3 “Silky Pinky Repair” kolmandal ja ühtlasi ka viimasel lamineerimise etapil hooldatakse ja toidetakse karvu sügavuti. Toote koostisest leiab järgnevad kasulikud komponendid: keramiid III, vitamiinid F ja P, nõiapuu ekstrakt, silikoonpolümeerid, kaeraõli ja pantenool, mis annavad sära, tagavad sileduse, aitavad niisutada karvasid ja ka nahka, ennetades samaaegselt kuivust ja ketendamist. See kompleks annab kauakestva efekti, pikendades salongis tehtud hoolduse mõju.

NB! Maksimaalne karvade struktuuri säilitamise efekt lamineerimise ajal on tagatud ainult sama sarja tooteid kasutades.

 

Saadavus: Laos

Komplektis sisaldub:

1 x 10ml Amino Puzzle Step 1

1 x 10ml Amino Puzzle Step 2

1 x 10ml Amino Puzzle Step 3

 

Ainult professionaalseks kasutamiseks. Peale avamist on toode kasutuskõlbik 6 kuud.


Kuidas kasutada Nikk Mole Amino Puzzle süsteemi ripsmete ja kulmude lamineerimiseks?

Step 1 – AMINO LIFT BOOST

Kandke emulsioon eelnevalt puhastatud kulmudele või ripsmetele. Laske mõjuda 5-10 minutit olenevalt karvatüübist. Kontrollige aeg-ajalt karvade seisukorda kogu toote kasutamise ajal! Pärast mõjuaja möödumist eemaldage toote jäägid ettevaatlikult kergelt niiske vatipadjaga/vatitikuga.

 

Step 2 – AMINO FIX BOOST

Kandke emulsioon kulmudele või ripsmetele peale lamineerimise esimese etapi lõpetamist. Laske mõjuda 5-10 minutit olenevalt karvatüübist. Pärast mõjuaja möödumist eemaldage toote jäägid ettevaatlikult kergelt niiske vatipadjaga/vatitikuga.

 

Step 3 – SILKY PINKY REPAIR

Kandke toode kulmudele või ripsmetele, jätke mõjuma 3-5 minutiks. Eemaldage kõik jäägid kergelt niiske vatipadjaga/vatitikuga.

Набор для ламинированияNikk Mole Amino Puzzle System lamineerimise komplekt
49,90 

Saadavus: Laos

Scroll to Top