Tasuta saatmine al. 50€ tellimusest

Kiire tarne pakiautomaatidesse üle eesti

browmaniac ripsmed kulmud
Soodne!

Lami Glue Balm nipiraamat

, , , ,

Original price was: 14,90 €.Current price is: 6,90 €.

Tarne 1-3 tööpäeva

Oled hädas Lami Glue Balmiga või mõne teise balm tüüpi liimiga? Ei ole kindel kas kasutad seda ikka õigesti? Pole harv juhus, kui lash lifti meister on soetanud oma esimese balm lash lifti liimi, kuid on seejärel hädas sellega, et lash liftid järsku ei toimi nii nagu varem, koolutus on ebaühtlane, ripsmed tulevad patjadelt lahti jne.

Lami Glue Balm nipiraamatust leiad nipid ja trikid, kuidas saavutada parimad tulemused, kui kasutada mistahes balm tüüpi lash lifti liimi.

Raamat sisaldab 15 asjakohast nippi ja näpunäidet, mis lahendavad eelmainitud probleemid ja veelgi enam ning aitavad maksimaalselt ära kasutada Lami Glue Balm lash lifti liimi potentsiaali. Teeme toote ülevaate, toome välja selle plussid ja murekohad ning õpetame sind korrektselt Lami Glue Balmi kasutama. Käsitleme ka hügieenilise kasutamise ja õige hoiustamise olulisust.

Lami Glue Balm PDF nipiraamatu tellimine on imelihtne! Lisa see lihtsalt oma ostukorvi ja soorita tellimus. Peale makse kinnitamist on raamat koheselt allalaetav, võimaldades sul alustada uute teadmiste omandamist ja oskuste täiustamist kohe!

Ja kui sul veel ei ole revolutsioonilist 2in1 lash lifti liimi Lami Glue Balm, siis saad soetada selle siit. Tutvu ka uuendatud versiooni Lami Glue Balm POWERFUL lash lifti liimiga.

Sulle võib meeldida ka…

lash lifti koolitus tallinnLami Glue Balm nipiraamat
Original price was: 14,90 €.Current price is: 6,90 €.
Scroll to Top