Tasuta saatmine al. 50€ tellimusest

Kiire tarne pakiautomaatidesse üle eesti

browmaniac ripsmed kulmud
elan supersonic lash lift pomello
elan supersonic lash lift tooted

ELAN SUPERSONIC 2.0 Serum 2

, , , , , , ,

20,99 

Tarne 1-3 tööpäeva

ELAN SUPERSONIC on ainulaadne 3 etapiline ripsmete ja kulmude lamineerimise sari, mis võimaldab teostada nii lash lifti kui ka brow lifti protseduure. See uuenduslik süsteem sisaldab endas palju toitvaid koostisosi, mis hoiavad ära karvade dehüdratsiooni, pakkudes samal ajal kiiremat töötlemisaega võrreldes teiste ripsmete ja kulmude lamineerimise sarjadega. Toitev keratiini- ja kollageenipõhine kompleks kaitseb kulmu- ja ripsmekarvade proteiinistruktuure protseduuri ajal, see paksendab neid ning muudab elastsemaks.

Serum 2 on emulsioon, mida kasutatakse kulmude ja ripsmete lamineerimise teises etapis. Toote ideaalne koostis tagab maksimaalse koostoime Serum 1-ga, hõlbustab disulfiidsidemete uuesti fikseerimist karvades ja annab oodatud tulemused. Polümeeridel ja argaaniaõlil põhinev niisutuskompleks koos hüdrolüüsitud kollageeniga tagab karvadele parima kaitse.

Emulsiooni pH on 2,5-3,0.

Saadavus: Laos

Maht: 10ml

Kuidas kasutada ELAN SUPERSONIC lash lifti ja kulmude lamineerimise süsteemi?

1) Kandke SERUM 1 kulmudele või ripsmetele ja laske sellel mõjuda 3-10 minutit sõltuvalt kulmude/ripsmete tüübist. Mõjuaja täitumisel eemaldage emulsioon kergelt niiske vatitiku või vatipadjaga.

2) Peale SERUM 1 kasutamist kandke SERUM 2 kulmudele või ripsmetele ja laske sellel mõjuda 6-10 minutit sõltuvalt kulmude või ripsmete tüübist. Mõjuaja täitumisel eemaldage emulsioon kergelt niiske vatitiku või vatipadjaga.

3) Seejärel kandke kulmudele MULTIVITORIT.

4) Kui MULTIVITORI mõjuaeg on täitunud, eemaldage jäägid vatitiku või vatipadjaga, mis on eelnevalt niisutatud ELAN Detox-Mousse puhastusvahuga, mis on antibakteriaalse toimega ja peatab kõik karvas toimuvad keemilised reaktsioonid.

6) Peale eelnevaid etappe alusta soovikorral ripsmete/kulmude keemilise värvimisega.

7) Parimate tulemuste saavutamiseks keemilisel värvimisel kasuta ELAN Colour Fix värvifiksaatorit. Korda seda sammu ka peale keemilist värvimist.

Kulmude puhul tuleb arvestada sellega, et kulmudele valitud keemiline värv peaks peale kulmude lamineerimist olema tavapärasest 1 toon heledam, sest peale lamineerimis protseduure võtavad karvad värvi külge eriti hästi ning värvid jäävad alati tumedamad, kui töötlemata karvadel.

 

Kuidas määrata karva tüüp?

Kulmukarvade tüübi määramine:
TÜÜP 1 – kulmukarvad on paksud, jäigad või eelnevalt keemiliste värvide ja emulsioonidega töötlemata – SERUM 1 puhul mõjuaeg 5-8 minutit ja SERUM 2 puhul vähemalt 6-8 minutit.
TÜÜP 2 – õhemad või keskmise paksusega kulmukarvad või eelnevalt keemiliste värvide ja emulsioonidega töödeldud – SERUM 1 puhul mõjuaeg 3-5 minutit ja SERUM 2 puhul 6-8 minutit.

Ripsmekarvade tüübi määramine:
TÜÜP 1 – paksud või sirged ripsmekarvad – SERUM 1 puhul mõjuaeg 6-10 minutit ja SERUM 2 puhul vähemalt 6 minutit.
TÜÜP 2 – keskmise paksusega või õhukesed ripsmed – SERUM 1 puhul mõjuaeg 3-6 minutit ja SERUM 2 puhul 6-10 minutit.

Protseduuril õige mõjuaja valimiseks on suureks abiks spetsiaalne õige ajastuse tabel, mille saad omale Lash Lift Master koolituselt. Tule osale koolitusel ja vii oma teadmised tippu!

 

Toode on peale avamist kasutuskõlbik 6 kuud ning on mõeldud ainult professionaalseks kasutamiseks. Toodetud Ukrainas.

Aqua, Cetearyl Alcohol, Glycerin, Hydrogen Peroxide, Ceteareth-20, Paraffinum Liquidum, Ethylhexyl Stearate, Argania Spinosa Kernel Oil, Disodium Edta, Cetrimonium Chloride, Tetrasodium Pyrophosphate, Collagen, Propylene Glycol, Diazolidinyl Urea, Iodopropynyl Butylcarbamate, Phosphoric Acid, Sodium Stannate
elan supersonic lash lift pomelloELAN SUPERSONIC 2.0 Serum 2
20,99 

Saadavus: Laos

Scroll to Top