Tasuta saatmine al. 50€ tellimusest

PÜSIKLIENDILE ALATI SOODSAMAD HINNAD

browmaniac ripsmed kulmud
elan brow fix up kulmude lamineerimine

ELAN Brow FixUp Step 1

, , , ,

20,99 

Tarne 1-3 tööpäeva

ELAN Brow FixUp Eyebrow Lamination Expert System on kulmude lamineerimise uuenduslik süsteem, mis sisaldab restruktureerivat ainet nimega tsüsteamiinvesinikkloriid, mis erinevalt traditsioonilisest ammooniumtioglükolaadist 1. etapis mõjutab disulfiidsidemed oluliselt õrnemalt. Teine etapp tugevdab ja ühendab uuesti disulfiidsidemeid ja kaitseb kahjustuste eest, samal ajal fikseerides kulmukarvade uue kuju. Lisaks taastatakse karva loomulik pH, millele on lisatud katioonsetel ja niisutavatel ainetel põhinevat toitev kompleks (keratiin + uurea). See niisutav efekt lisab karvadele sära ja jätab ka naha pehmeks.

ELAN Brow FixUp Step 1 on emulsioon, mida kasutatakse kulmude lamineerimise protseduuri esimeses etapis. Toode pehmendab karva kutiikulit, avades seeläbi selle soomused ja siseneb õrnalt karva sisemusse mõjutades disulfiidsidemeid ning valmistab need ette järgmiseks etapiks. Emulsiooni õrn valem tagab täiusliku kulmude lamineerimise ja pakub karvadele maksimaalset kaitset.

Emulsiooni pH on 9,0‒9,5.

Toode ei sisalda tioglükoolhappe soolasid ja ammooniumhüdroksiidi.

Varsti tulekul

Anna teada, kui toode on saadaval

Maht 10ml

Kuidas kasutada ELAN Brow FixUp süsteemi?

1) Puhasta kulmud Elan Detox Mousse puhastusvahuga, et eemaldada meik, rasu ja mustus.

2) Kanna Step 1 emulsioon kulmudele ja lase sellel mõjuda 6-15 minutit olenevalt kulmukarva tüübist.

3) Emulsiooni efekti tugevdamiseks ja jäigemate karvade alla surumiseks kata kulmude piirkond vajadusel kilega. Mõjuaeg on sellisel juhul 3-12 minutit, kuna töödeldava ala katmine kilega kiirendab emulsiooni tööprotsessi. Kui mõjuaeg on lõppenud, eemalda kile ja harja kulmukarvu õrnalt nende kasvu suunas. Kui emulsioon ei pehmendanud karvu piisavalt, siis kata kulmupiirkond uuesti kilega ja jäta vajadusel veel 3–5 minutiks mõjuma.

4) Kui esimese etapi emulsioon on lõplikult mõjunud, siis eemalda emulsioon kergelt niiske vatipadjaga.

5) Kanna Step 2 emulsioon kulmudele, seejärel kasuta spetsiaalset harjakest ja kammi karvad soovitud suunda. NB! Teises etapis kasutatud emulsiooni kogus ja jaotus peab olema võrdne esimeses etapis kasutatud emulsiooniga.

6) Emulsiooni efekti tugevdamiseks kata kulmude piirkond kilega.

7) Kui mõjuaeg on lõppenud, eemalda liigne emulsioon kergelt niiske vatipadjaga.

8) Puhasta kulmud ELAN Detox Mousse puhastusvahuga, et peatada keemiline reaktsioon karvades.

9) Kui soovid ka kulme keemiliselt värvida, siis alusta värvimisprotsessiga, kuid pea meeles, et toon tuleb valida tavapäraselt 1 toon heledam, sest peale kulmude lamineerimist võtavad kulmukarvad värvi eriti hästi vastu ning toonid jäävad tavapärasest tumedamad. Vajalik võib olla ka keemilise värvi mõjuaja vähendamine.

12) Peale keemilist värvimist ja kulmude puhastamist kasuta parima tulemuse saavutamiseks ELAN Colour Fix värvifiksaatorit. 

 

Kuidas määrata kulmukarva tüüp?

TÜÜP 1 – Kulmukarvad on paksud, turris või kulmud on eelnevalt keemiliselt töötlemata (ei ole keemiliselt värvitud ega lamineeritud) – mõjuaeg Step 1 emulsioonil on 12-15 minutit.

TÜÜP 2 –  Kulmukarvad on õhemad või keskmise paksusega või nad on varem keemiliselt töödeldud – mõjuaeg Step 2 emulsioonil on 6-12 minutit.

 

Peale avamist on toode kasutuskõlbik 2 kuud ning on mõeldud ainult professionaalseks kasutamiseks.

 

Aqua, Cysteamine Hcl, Ethanolamine, Ammonium Acryloyldimethyltaurate/vp Copolymer, Urea, Propylene Glycol, Cetrimonium Chloride, Peg-40 Hydrogenated Castor Oil, Sodium Erythorbate, Sodium Sulfite, Hydrolyzed Keratin, Xanthan Gum, Disodium Edta, Styrene/acrylates Copolymer, Diazolidinyl Urea, Methylparaben, Propylparaben, Parfum, Linalool, D-limonene, Geraniol, Citronellol
Scroll to Top