Tasuta saatmine al. 50€ tellimusest

Kiire tarne pakiautomaatidesse üle eesti

browmaniac ripsmed kulmud

Tingimuste kehtivus

Tingimused hakkavad kehtima hetkest, kui klient broneerib aja läbi online süsteemi, salongis kohapeal, kirja või telefoni teel ja teenuspakkuja kinnitab broneeritud aja.

 

Broneeringu tühistamine

Broneeringust loobumise korral palun teavitada hiljemalt 24h enne broneeritud aega. Juhul, kui teavitatakse hiljem või ei teavitata üldse, edastatakse kliendile arve, mille alusel on kohustus kompenseerida 50% broneeritud protseduuri või protseduuride maksumusest teenuspakkujale.

 

Heaolu

Haigena palun mitte protseduuridele tulla, austades enda ja teiste inimeste heaolu. Teenuspakkujal on õigus keelduda teenindamast haigusnähtudega kliente.

 

Ohud

Iga iluprotseduuriga võib kaasneda ootamatu allergillise reaktsiooni risk, mida teenuspakkuja ei suuda kahjuks ette näha ja klient mõistab seda. Teenuspakkujalt saab paluda allergiatesti teostamist – kui Sa seda soovid, anna oma soovist teada juba broneerimisel.

 

Tasumine

Tasumine protseduuride eest toimub salongis kohapeal. Arvete mittetasumisel on õigus teenuspakkujal edastada kliendi andmed edasiseks menetluseks inkassofirmadele.

 

Lisaküsimused

Kui soovid broneerida protseduure või protseduuride kombinatsioone, mida broneeringusüsteemis ei leidu või kui Sul on muid lisaküsimusi, siis palun kontakteeru minuga Instagramis, Facebookis või saada kiri info@browmaniac.ee.

Scroll to Top