Tasuta saatmine al. 50€ tellimusest

Kiire tarne pakiautomaatidesse üle eesti

browmaniac ripsmed kulmud
Soodne!

Lash lifti täiendkoolitus: Kliendi kaardistamine & silikoonpatjade analüüs

, , , ,

59,00 

Tarne 1-3 tööpäeva
🚀 Tasu koolituse eest hiljem kuni 3 osas – 0% intress! Loe lisa.
🌎 Lash Lifti koolitus Tallinnas, Tartus, Pärnus, Narvas või mujal? Ole asukohast sõltumatu ning osale täna ja kohe lash lifti ehk ripsmete lamineerimise täiendkoolitusel!

 

💻 9 teooriavideot 

💬 Koolitaja tugi

📅 Ligipääs 1 kuu

🧑‍🎓 Lõpetamisel 1 tunnistus

 

“Kliendi kaardistamine & silikoonpatjade analüüs” täiendkoolitus on hea valik, kui soovid täiendada oma teadmisi peale Lash Lift Basic koolituse läbimist või kui oled osalenud mõnel teisel lash lifti koolitusel, aga tunned, et sellest jäi väheks. Justnimelt puudulikud teadmised, kuidas valida konkreetsele kliendile sobivaid silikoonpatju ja kuidas korrektselt paigaldada emulsioon, on nr. 1 probleem lash liftis, millega tehnikud pead vaevavad ning miks ripsmete lamineerimine ei õnnestu.

Antud lash lifti täiendkoolitusel õpetatakse meistrit põhjalikult klienti kaardistama, analüüsides süvitsi tema silmakuju, ripsmeid ja muid sellega kaasnevaid pisinüansse, mis on olulised kvaliteetse lash lifti loomisel. Õpetatakse vahet tegema erinevatel ripsmetüüpidel, kuidas käituda mati ja läikiva karva puhul, millisel moel mängib rolli ripsmekarva naturaalne värv ja kuju. Süvitsi tehakse selgeks erinevate silikoonpatjade tüübid ja kuidas neid korrektselt ning ohutult puhastada. Täiendkoolituse staariks on silikoonpatjade ülimalt põhjalik analüüs, kus tutvustatakse tuntumaid silikoonpatju, antakse juhised milliste ripsme- ja silmatüüpide peal neid tohib kasutada ja millal neid ei oleks hea kasutada ning kuidas kanda peale emulsioonid sõltuvalt silikoonpadja kujust, et saavutada soovitud tulemused (seda mitmes erinevas variatsioonis). Tutvustatakse golden ratio valemit, mille alusel luua perfektne koolutuskaar. Tehakse selgeks mis on apex, kus see asub, kuidas seda leida ning kui olulist rolli mängib see kvaliteetse lash lifti loomisel. Ka õpid koolutuse tulemust ette aimama ühe lihtsa nipiga juba enne protseduuri algust, ilma, et peaksid seda katseeksitusmeetodil korduvalt erinevatel visiitidel proovima.

 

Miks osaleda meie lash lifti täiendkoolitusel?

☑️ Koolituse saad läbida omas tempos, Sulle sobival ajal ja kohas ning koolitust saad korduvalt vaadata 1 kuu jooksul

☑️ Koolitaja lisanõuanded on Sinust vaid ühe kirja kaugusel, kui peaksid vajama abi

☑️ Peale koolituse läbimist tunned erinevaid silma- ja ripsmetüüpe, tänu millele oskad klienti professionaalselt kaardistada; tunned kõiki silikoonpatjade tüüpe ja tead mida nendega teha, millal kasutada, millal mitte jne; oskad valida õiged silikoonpadjad ja emulsiooni paigaldusviisi sõltuvalt kaardistamiselt saadud infost, tead kuidas ohutult ja korrektselt silikoonpatju puhastada jpm

☑️ Koolituse läbimisel saad 1 tunnistuse, mis tunnistab Sinu täiendkoolitusel osalemist ning omandatud teadmisi

lift koolitus tallinn ripsmete lamineerimise koolitus

Koolitajaks on pikaajalise kogemuse ja suure teadmistepagasiga lash lifti meister, kulmutehnik ja koolitaja Kelli Pärnapuu. Õppetöö toimub eesti keeles. Koolitus toimub õppekeskkonnas koolitused.browmaniac.ee ning koosneb 9 teooriavideost (kokku 1h 45min interaktiivset õppematerjali).  Koolitust saad rahulikult endale sobival ajal ja keskkonnas vaadata tervelt 1 kuu vältel. Koolituse kestel on Sulle abiks koolitaja, kes on Sinust vaid ühe kirja kaugusel.

Täiendkoolituse näol on tegu üksiku mooduliga Lash Lift Master koolituselt, mille teatuid mooduleid on nüüdsest võimalik osta eraldi täiendkoolitustena.

OLULINE! Peale koolituse ostmist võetakse Sinuga hiljemalt järgmise tööpäeva jooksul ühendust ning edastatakse unikaalne kasutajatunnus ja parool, mis on vajalikud õppekeskkonda sisenemiseks, et õpinguid alustada. 

 

Koolituse sisukord:

Teooriavideod

  • Ripsmetüübi ja silmakuju määramine ​
  • Matt vs läikiv karv
  • Ripsmekarva tihedus
  • Naturaalne ripsmete värv
  • Karva kuju
  • Silikoonpatjade tüübid ja sanitatsioon​
  • Konteineris puhastamine
  • Erinevate silikoonpatjade analüüs​
  • Kuidas valida sobivad silikoonpadjad? Mis on apex?​
Õppekorraldus leitav “Koolitused” lehe allosast.
lash lifti koolitus ripsmete lamineerimise koolitus tallinn pärnu tartu 
lash lifti koolitus, ripsmete lamineerimine koolitus, lash lifti koolitus tallinn

Sulle võib meeldida ka…

Lash lifti täiendkoolitus: Kliendi kaardistamine & silikoonpatjade analüüs
59,00 
Scroll to Top