Tasuta saatmine al. 50€ tellimusest

Kiire tarne pakiautomaatidesse üle eesti

browmaniac ripsmed kulmud
ripsmeteip
ripsmeteip
ripsmeteip

Ripsmeteip kitsas 7m

, , , , ,

2,99 

Tarne 1-3 tööpäeva

Hüpoallergeenne ripsmeteip laiusega 4mm. Sobib kasutamiseks nii lash liftis ehk ripsmete lamineerimisel, kui ka ripsmepikenduste paigaldusel või hoolduses. Perforeeritud ripsmeteip on kergesti rebitav ja suurepärase kleepuvusega. Rullis 7m.

Tänu teibistruktuuris olevatele pisikestele aukudele on ripsmeteip on hingav ning eemaldamisel valutu. Ideaalne tundlikule nahale. Lateksivaba.

Kasuta seda:

  • silmalaugude naha pinguldamiseks lash lift protseduuri ajal, et tagada silikoonpatjade korrektne paigutus ja kiirendada üleüldist tööprotsessi
  • alumiste ripsmete eraldamiseks, et need ei segaks ülemistega töötamist
  • lash liftis kompensatsiooni loomiseks, et takistada ripsmete lahtitulekut silikoonpatjadelt ja tagada ühtlane koolduvus kõigile ripsmetele

 

Saadavus: Laos

Ripsmeteibi laius 4mm, rullis 7m teipi.


Ripsmeteibi kasutamine:

  1. Silmalaugude naha pinguldamiseks aseta teibi üks nurk ripsmejoone lähedale silmalau nahale, pingulda vastavalt vajadusele ning kinnita teibi teine nurk veidi eemale, nt. kulmukaare alla.
  2. Lash liftis kompensatsiooni loomiseks aseta teip ripsmejuurtele peale emulsiooni aplikatsiooni ja kinnita teibiotsad silmaümbruses oleva naha külge.

 

Sulle võib meeldida ka…

ripsmeteipRipsmeteip kitsas 7m
2,99 

Saadavus: Laos

Scroll to Top