Tasuta saatmine al. 50€ tellimusest

PÜSIKLIENDILE ALATI SOODSAMAD HINNAD

browmaniac ripsmed kulmud

Nikk Mole Keratin Care 2.5ml ampull

, , , , , , , , , ,

2,90 

Tarne 1-3 tööpäeva

Nikk Mole Keratin Care professionaalne seerum, mis on mõeldud kulmude ja ripsmete hooldamiseks kohe pärast lamineerimisprotseduuri. See sisaldab pantenooli, hüdrolüüsitud keratiini, aga ka teisi niisutavaid komponente, mis mõjutavad karvu õrnalt, taastavad nende struktuuri, pehmuse ja elastsuse. Seerumi pH on 4,5-5,5. nick mole

Võib kombineerida mistahes ripsmete või kulmude lamineerimise süsteemiga, kasutades Nikk Mole Keratin Care seerumit kolmanda etapina (step 3).

Saadavus: Laos

Maht: 2,5ml


Kasutamine:

Kandke väike kogus seerumit ripsmetele ja kulmudele, jaotage ühtlaselt. Kasutage vahetult pärast lamineerimisprotseduuri, viimistlusetapina või igapäevase koduhooldusena. Seerumit pole vaja maha pesta.

Ettevaatusabinõud:

Järgi juhiseid! Vältida silma sattumist. Silma sattumisel loputada koheselt rohke veega ja pöörduda arsti poole. Mitte kasutada nahapõletike ja allergiliste reaktsioonide korral. Allergilise reaktsiooni korral pöörduge arsti poole.

Kasutada 6 kuu jooksul pärast pakendi avamist.

Säilitamistingimused: hoida temperatuuril 5 kuni 25°C kuivas, lastele kättesaamatus kohas.
Vältige otsest päikesevalgust.

Aqua, Glycerin, Polysorbate 20, Xanthan Gum, Phenoxyethanol (and) Ethylhexylglycerin, Hydroxypropyl Gluconamide (and) Hydroxypropylammonium Gluconate, Panthenol, Hydrolyzed Keratin, Lactic Acid, CI 19140, Acid Violet 43.
nikk mole keratin ampull õli kulmu ripsmeNikk Mole Keratin Care 2.5ml ampull
2,90 

Saadavus: Laos

Scroll to Top