Tasuta saatmine al. 50€ tellimusest

PÜSIKLIENDILE ALATI SOODSAMAD HINNAD

browmaniac ripsmed kulmud
kulmuseep nikk mole
kulmuseep nikk mole

Nikk Mole Brow Fix Soap kulmuseep

, , , , ,

12,90 

Tarne 1-3 tööpäeva

Nikk Mole Brow Fix Soap kulmuseep-fiksaator on tõeline leid neile, kellel on ulakad ja allumatud kulmud. Kuid ka neile, kes soovivad oma kulmudele luua kohevamat efekti. Kulmuseep on niiskuskindel iga ilmaga, sobib igat tüüpi kulmudele, fikseerib usaldusväärselt kulmud terveks päevaks ning koostises sisalduv kookosõli hoolitseb karvade terve väljanägemise eest.

Nikk Mole kulmuseep võimaldab teil saavutada täiusliku kulmude viimistluse. Sellel on läbipaistev konsistents, mis kandub kergesti karvadele, jätmata valgeid jälgi.

 

Kuidas kulmuseepi õigesti kasutada?

Võtke ripsmekamm ja painutage selle otsa kergelt. Seejärel alustage sujuvate, kuid kindlate liigutustega kulmuseepi pakendist koguma, hõõrudes kammi seebi pinnal. Kui seep ei jää hästi harjale kinni, avaldage harjale rohkem survet. Seejärel kanna seepi kulmudele ja alusta nende kujundamist. Kuiva harjaga seepi kasutamisel saadakse loomulik viimistluse efekt.

Kauakestvama ja suurema efekti saavutamiseks niisutage ripsmeharja enne toote kogumist.

 

Maht: 30ml

Tüüp

Vanilje, Kookos, Mandel

Glycerin, Aqua, Cocos Nucifera, Sodium Stearate, Propylene Glycol, Sorbitol, Sodium Laurate, Sodium Chloride, Sodium Chloride, Stearic Acid, Lauric Acid.
Nikk Mole Brow Fix Soap kulmuseep
12,90 Vali
Scroll to Top