Ilmainen toimitus Viron sisällä yli 50€ tilauksille

AINA PAREMMAT HINNAT KANTA-ASIAKKAILLE

browmaniac silmäripset kulmakarvat kulmakarvat

Rekisteröidy kanta-asiakkaaksi ja saat -5% alennuksen jokaisesta tilauksesta!

Emulsioonid

Ripsmete lamineerimise ehk lash lifti emulsioonid erinevatelt tunnustatud ja auhinnatud brändidelt nagu My Lamination, OkO Lash&Brow, ZOLA, Nikk Mole jt. Need emulsioonid on spetsiaalselt loodud ripsmetele kauni koolutuse loomiseks ning on rikastatud mitmesuguste toitvate ja niisutavate lisaainetega, mis kaitsevad ripsmeid keemilise töötluse ajal.

Koolutavad emulsioonid ehk step 1 tooted valmistavad karva ette kujumuutusteks. Fikseerivad emulsioonid ehk step 2 tooted kinnitavad karva uue kaunilt kooldunud ja liftitud kuju. Niisutavad emulsioonid ehk step 3 tooted muudavad ripsmed tugevamaks, annavad neile elujõudu ja kauni sära ning aitavad säilitada tulemust pikema aja jooksul. Leiad meilt hea hinnaga lash lifti komplekte kui ka üksiktooteid.

Lisaks ripsmete lamineerimise emulsioonidele pakume mitmekülgset valikut lash lifti liime, sealhulgas on meie tootevalikus populaarne Lami Glue Balm liim, hübriid ja klassikalised ripsmete lamineerimise liimid. Meie tootevalikus on ka ülimalt lai valik lash lifti silikoonpatju, Y-kamme, L-sonde ja teisi professionaalseid tooteid, mis on vajalikud kvaliteetse ja eduka lash lifti protseduuri jaoks.

Olles teadlikud klientide suurest ootusõhinast peale tellimuse sooritamist, pakume järgmise tööpäeva kiiret tarnet ja üle 50€ tellimuse puhul on see teile täiesti tasuta! Lisaks on iga tellimusega kaasas üllatuskingitus, et pakkuda meie armastele klientidele lisaväärtust ja rõõmu. Meie eesmärk on mitte ainult pakkuda kvaliteetseid tooteid, vaid ka jagada teadmisi ning nõuandeid klientidele, et aidata neil valida enda jaoks sobivaid tooteid. Rohkelt nõuandeid leiad BrowManiac blogist.

Avasta meie lai valik ripsmete lamineerimise emulsioone ja lash lifti komplekte ning teisi töövahendeid ja tarvikuid, et saavutada kaunid ja hooldatud ripsmed. Oleme siin, et pakkuda professionaalset abi ja kvaliteettooteid!

Vieritä ylöspäin