Free delivery within Estonia for orders over €50

SPECIAL DISCOUNT FOR REGISTERED CUSTOMERS

browmaniac eyelashes eyebrows

OkO brush set "Your Art is a Mirror of Your Soul"

, , , , ,

23,90 

Delivery 1-3 working days

Ainulaadsete, multifunktsionaalsete ja professionaalsete sünteetiliste pintslite komplekt OkO’lt, mis on loodud hingega ilukunstnikele. Pintslid on valmistatud kvaliteetsetest materjalidest, tänu millele on nad elastsed, tihedad ja kulumiskindlad.

  • Suur kaldnurgaga pintsel #1 võimaldab teil luua üliõhukesi, kargeid ja puhtaid jooni vaid mõne tõmbega. Mugav kontuurimiseks ja kulmuvärvide pealekandmiseks.
  • Väike kaldnurgaga pintsel #2 sobib ideaalselt ülipeente joonte joonistamiseks ja mitmetasandiliseks toonimiseks. Pintsli suurus ja kuju võimaldavad teil jõuda kulmude kõige raskemini ligipääsetavatesse piirkondadesse ilma karvu puudutamata. See hari aitab ripsmeid tõstvatel stilistidel kompositsioone peale kanda.
  • Pehme kaarega pintsel #5 on sujuva õrna servaga ja võimaldab täiuslikku ombre stiili loomist kombineerituna puhta põhjajoonega

Komplektis olevad pintslid on sobilikud töötamiseks kõikide keemiliste värvidega, hennaga, dekoratiivkosmeetikaga, kreemjate ja geelja tekstuuriga toodetega.

Kõikide OkO pintslite käepidemed on valmistatud meistrite käeanatoomiat arvestades, et tagada parim võimalik töömugavus.

Saadavus: Laos

Komplekt sisaldab 3 pintslit.

OkO brush set "Your Art is a Mirror of Your Soul"
23,90 

Saadavus: Laos

Scroll to top